Latvenergo - drīkst visu

"Latvenergo" atslēdz elektrību ģimenei ar 1 gadu un 3 gadu veciem bērniem.palikām bez darba 3 mēn.nebija naudas.tagad vīrs aizbrauca uz ārvalstīm strādāt.pirmā alga būs oktobra sākumā.Mēģināju visādi sarunāt ar Latvenergo, bet viņus tas viss neinteresējot.mums ir "bites" pieslēgums un vīrs nevarēja šos sazvanīt.Ar mani viņi runāt vispār nevarot, jo es skaitoties trešā persona.MURGS, KA MŪSU VALSTĪ, "LIELIE"VAR DARĪT KĀ GRIB!!!.Brīdinājumu par atslēgšanu atnesa 6 sept., atslēgt bij paredzēts 7.sept.Paši bija brīdinājumu aizsūtījuši uz nepareizu adresi.tā viņi mūs ča...!!!Zvanīju, zvanīju, , , , bet 15.09 pa kluso atslēdza, , , , , 50 latu dēļ!!!
Vai tā viņi drīkstēja rīkoties-nezinu, , , , lai tas paliek uz viņu sirdsapziņu-kaut kad diez vai viņiem tāda ir!!!Žēl, žēl, žēl, , , , , ka ko tādu var pieļaut.
Paldies labajam cilvēkam, kas naudiņu aizdeva un varējām tiem "rīmām"samaksāt!!!

G

Komentāri (7)

A andrejs 17.09.2010

Bet ko tad tu domāji, ka nemaksāsi un būs tev elektrība? Ar žēlām acīm neko nepanāksi, sāc pelnīt, maksāt un būs tev štroms.
Galu galā, par velti ir tikai siers peļu slazdā:D

V Viks 17.09.2010

Jā, protams viņi tā drīkstēja! Tevtaču bija parāds! Atslēdz arī par mazākām summām! Un, ja reiz 50 lati Tev nav liela nauda, tad kāpēc cepies, bet nesamaksā?

Saki, ka brīdinājumu uz nepareizo adresi nosūtīja? Tad vajadzēja laikus jauno adresi norādīt, nevis gaidīķt, kad uzņēmums izzīlēš, ka dažiem adrese mainījusies!

Un kāpēc bērni atkal tiek izmantoti par plāksteri pieaugušo cilvēku problēmu risināšānā? Ja Tev ir bērni, tad vari atļauties nemaksāt?
Turklāt Tev ir TIKAI 2 bērni, citiem ir krietni vairāk!

K Kārlis 17.09.2010

Savi tēriņi ir jāplāno. Nevari samaksāt par elektrību - tērē tik cik vari samaksāt. Un nepin te bērnus iekšā! Vai tad "Latvenergo" jārūpējas par taviem bērniem???

L lauris 17.09.2010

Tracina, kads pieaugusie slepjas aiz berniem, turklat ekektribas reikini majsaimniecibam parasti 10-15 latus neparsniedz, un neatrast menesi tadu summu smiekligi

K kik.. 18.09.2010

.. ko nozīmē " pa kluso atslēdza"? :D
par elektrību ir jāmaksā! oki, ir dārgi, ir grūti laiki, bet c'mon!
"rīmām"! :D haha, ja jau šie tādi rīmas, tad varbūt dzīvot bez elektrības un nebūs jāmaksā! cik jauki, ne?!
50Ls, tie ir vairāk kā 650 kilovati.. nav svarīgi, ir vai nav bērni, bet par elektrību IR jāmaksā!!

Z zaraza 12.02.2011

man reiz arsledza par 20 santimiem...vispar kas nedzirdets...tur ir darbinieki stulbi cilveki, jo manuprat par tadam kapeikam sis uznemums nebankrotes...un vispar tiem ir pie kajas vai berni mazi, vai pensionars kuram ir janoperk somenes dargas zales, varbut kads cits nopietns iemesls ka nevar vienu menesi samaksat.. tas viniem nedod tadu vissatlautibu uz klientiem(atslegt elektribu)...lai atsledz tiem kuriem ir par pa 1000 latu parads, piemeram metalurgs vai lauma...

е Евгений 12.02.2011

Именно об этом свидетельствует необычайная активность иностранных держав и их прямое вмешательство в жизнь.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes