www.sudzibas.lv Latvenergo Daudzbērnu ģimeņu krāpšana

Latvenergo - Daudzbērnu ģimeņu krāpšana

Labdien, meklēju vēl citus cilvēkus, kuri ir saskārušies ar ko tādu. Nodevu skaitītāja rādījumus 31.03.2016 . Konkrēti 2012 kW, par martu, vēl nopriecājos , ka iekļaujamies daudzbērnu atlaižu tarifā līdz 300 kW. Man pienāk rēķins par 419 kw, protams, tie 119 kw par normālu tarifu. elektrum.lv pārbaudu rādījumus, uzrāda 2156 kw, izskrienu ārā, tur uz šodienu 11.04.16 rāda 2094 kW KĀPĒC???

Zvanīju lattvenergo servisa centram, tur pateica, ka neko darīt nevar, lai es maksājot avansā, bet tas ir dārgāk. Jo vēl nenodedzinātā elektrība tiks rēķināta par pilnu maksu.....

Atbilde no Latvenergo Support 11.04.2016

Labdien!
Labprāt noskaidrosim Jūsu aprakstīto situāciju. Vislabāk palīdzētu, ja būtu zināms Jūsu līguma numurs, tad mēs varētu saprast, kāpēc notikusi kļūme ar skaitītāja rādījumu nodošanu. Jo gadījumos, ja mēs periodā no 27. līdz 3. datumam nesaņemam skaitītāja rādījumu, rēķins tiek veidots pēc klienta maksājumu vidējā patēriņa. Nākamajā mēnesī, nododot faktisko rādījumu, maksājumi izlīdzinās. Bet saprotam Jūsu satraukumu – šobrīd sanākt daļu patēriņa apmaksāt bez daudzbērnu ģimenes atbalsta. Ierakstiet, lūdzu, šeit pat komentārā savu līguma numuru (citu informāciju gan nevajadzētu uzrādīt, komentārs publisks), pārbaudīsim situāciju un sazināsimies ar Jums telefoniski uz līgumā norādīto kontakttālruni.
Jūsu Latvenergo klientu serviss Elektrum

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes