www.sudzibas.lv Latvenergo DAUDZ BĒRNU ĢIMENES

Latvenergo - DAUDZ BĒRNU ĢIMENES

Labdien. Gribu izteikt savu sašutumu par izreklamēto piedāvājumu interneta mājas lapā www.latvenergo.lv, kur pēdējais laipni piedāvā ATBALSTU 2400 Kw daudzbērnu ģimenēm . Šogad mēs par tādu kļuvām. Zvanot un cerot uz piedāvāto ATBALSTU, man paskaidroja, ka mēs nevaram tādu izmantot, jo nebijām daudzbērnu ģimene 2011.gadā. Šo ATBALSTU var saņemt tikai tās daudzbērnu ģimenes, kuras par tādām kļuvušas 2011.gadā un ātrāk!!!! LIELS PALDIES PAR ATBALSTU!!!!!

P

L Lepnā Lavīze 07.07.2013

Muļķības! Mums ir 3. pēdējais piedzima šogad. Neesam maznodrošinātie vai trūcīgie. Mums iedeva bez problēmām.

P Pupok 15.07.2013

Interesanti kā tas tā var būt. Man personīgi tā atbildēja Latvenergo operators. Zvanīšus tagad vēlreiz.

P Pupok 15.07.2013

Tikko runāju ar operātoru. Man ir taisnība. Man vajadzēja zināt, ka mēs būsim daudzbērnu ģineme 2011.gadā vai ātrāk un tad pieteikties tiem kilowatiem, bet nu ja es neesmu to izdarījusi, tad nekā...