www.sudzibas.lv Latvenergo Nespēju veikt savu darbu

Latvenergo darbinieces nekompetence - Nespēju veikt savu darbu

Labdien! Esmu ļoti sašutis par Jelgavas nodaļā strādājošās Kristīnes Trauliņas neprofesionalitāti, viss sākās ar problēmām projektēšanas gaitā. Es uzskatu, ka šis cilvēks pilnībā nesaprot ko dara, nezinu, kā viņa tikusi pie diploma. Projekts sadales skapja ierakšana viņai sagādāja milzum lielas grūtības, vispirms tika ierakts nepareizi, tad pārrakts, pēc tam vēl nepareizi pievienoti vadi, ka skaitītājs sāka griezties uz otru pusi. Lūdzu Latvenergo vadību izvērtēt šīs personas atbilstību amatam. Es vairs nevēlētos tērēt laiku ar nekompetentas personas darbībām. Protams arī viņas darbībā visur ir dubultās tāmes un pie projekta nodošanas viņa vēl pieprasīja konkrētu summiņu kabatā!!!

P