www.sudzibas.lv Latvenergo Neadekvāta Cena par elektrību

Elektrum - Neadekvāta Cena par elektrību

Mājai laukos tarifu plāns 200+, man elektrum rēķinā 1 kwh iznāk 0.25 centi!, patērēju 160 kwh un rēķins ir 43 eiro, tikai elektrum cenu tabulā dārgākais tarifs ir 0,14 centi par 1 kwh ar visiem nodokļiem, pārvadi, iepirk. Komponenti un jaudas nodroš. , zvanot elektrum sākas kaut kādi mistiski - plus 6 eiro un plus 8 eiro. Gribētos uzzināt vai kādam vēl ir tik nenormāla maksa par 1 kwh.

23.07.2020

T taisnibascinitajs3 23.07.2020

Atsakies no elektrības un dzīvo sveču gaismā, kur problēma.

L Latvenergo Support 23.07.2020

Sveicināti!

Kopš elektroenerģijas tirgus atvēršanas elektrības maksa ir atkarīga no dažādiem faktoriem, kas ir izvēlētais produkts, patēriņš, kā arī pieslēguma veids.

Kopējo maksu par elektrību veido 3 daļas:
* elektroenerģijas cena, kuru mēs Jums piedāvājam kā Jūsu izvēlētais tirgotājs;
* maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem, ko visiem klientiem nosaka A/S "Sadales tīkls";
* maksa par obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm (OIK), ko nosaka un regulē valsts.

Jāņem vērā, ka katru no daļām veido vairākas komponentes, tajā skaitā arī fiksētas maksas (OIK, A/S Sadales tīkls), kas atkarīgas no fāžu skaita un ievadaizsardzības aparāta strāvas lieluma.

Neveicot autorizāciju portālā www.elektrum.lv, produktu kalkulators ir pieejams aprēķiniem tikai mājsaimniecībām ar 1 fāzes pieslēgumu, kur sniegtā informācija var krietni atšķirties, ja Jūsu īpašumā slodze ir lielāka.

Vairāk info: https://www.elektrum.lv/lv/majai/klientiem/par-tirgu-1/ka-veidojas-maksa-par-elektribu/

Ja radušies vēl kādi papildu jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu klientu servisu Elektrum: https://www.elektrum.lv/lv/majai/par-mums/kontakti/

Pacco_al 24.07.2020

Neesmu experts, bet man liekas ka viņu mājas lapā ir cena bez diviem vai viena no šiem komponentiem. Iespējams, ka kļūdos, bet der pārbaudīt.

Sūdzoties 2020. gadā, zinātu kas notiks 2023. gadā ar elektrību un cenām... =(