Elektrum maksāt par elektrību - Krāpšana?

Pagājušā gada decembrī bija izveidojies elektrības parāds par iepriekšējiem mēnešiem, kas tika nodots parādu piedziņas kompānijai. Ar kompāniju vienojāmies, ka parādu sadalīšu četrās daļās, tātad, samaksāju decembrī, janvārī, palicis samaksāt februārī un martā. Tiesa, parādu uzreiz maksāju elektrum portālā, kur pēc dažām stundām arī parādās, ka esmu maksājusi. Aptuveni nedēļu pēc daļējas parāda atmaksas veikšanas no elektrum saņemu ziņu ar prasību līdz februāra vidum veikt atlikušo parāda summu, citādi elektroenerģija tiks pārtraukta. Jautājums tāds - kāda jēga viņiem bija iesaistīt parādu piedziņas kompāniju, ar kuru vienojāmies par parāda atmaksas termiņiem, ja elektrum uztāda citus noteikumus sakarā ar parādu, kas jau nodots piedziņai trešajām personām? Es kaut ko nesaprotu?

K

L Latvenergo Support 01.02.2018

Sveicināti!
Tiesa, ka ar parādu piedziņas kompāniju Jums ir iespēja vienoties par parāda apmaksu, taču tas neaptur procesus līdz atslēgšanai. Šī trešā puse uzņemas atbildību par naudas atmaksas atgūšanu, taču neatbild par pakalpojuma nodrošinājumu un procesiem. Ja saņēmāt brīdinājumu par elektroenerģijas piegādes pārtraukšanu, tad mūsu norēķinu speciālisti konstatējuši, ka neapmaksātās summas nodošana parādu piedziņai nenes cerēto rezultātu un klienta kopējais parāds turpina pieaugt vai arī tas nav samazinājies pietiekamā apmērā.

Ventilators 01.02.2018

Nū.. faktiski bija jābūt sekojoši:
Parāda piedziņa notiek par noteiktu summu, piemēram 200eur par 2017. gada septembri, oktobri un novembri. Bet jums par tekošo Decembri ir tāpat jāturpina maksāt pakalpojuma sniedzējam. Tad tas ir loģiski manā skatījumā un nekas nav nepareizi.
Ja jūs maksājat par piemērā norādīto (parāda piedzinējs) + tekošā mēneša rēķins (pakalpojuma sniedzējs) un beigās pakalpojuma sniedzējs ir neapmierināts, tad ir nepareizi draudēt klientam ar pakalpojuma atslēgšanu, jo paši lietu nodevāt tālāk parādu piedziņas kompānijai. Tad Latvenergo pašiem ir jāatsauc pieteikums pie parāda piedziņas kompānijas un savukārt komunicēt ar klientu pa tiešo.

Y YOTA 20.02.2018

ZAGĻU UN REIDERU BANDAS SABIEDRĪBA!