Elektrum - Krāpšana

Labdien!

Arī man ir sūdzība par elektrības rēķiniem, kas ir kosmiski.
Dzīvoju 1. Istabas dzīvoklī, 2016. Gadā par elektrību maksāju 29.28€,2017. Gada martā, man paziņo, ka tik daudz elektrības nepatērēju un ikmēneša maksājumu samazināja uz17.92€.2018. Gada janvārī saņēmu rēķinu, ka par 2017. Gadu esmu parādā 877.90€. Kā?
Man uz elektrību darbojas, ledusskapis, boileris, vakarā tv un tik cik gaisma. Pa šiem gadiem no tehnikas nekas nemainījās, bet rēķins gan.
Tekošā mēneša rēķins arī sastâv no kosmiskiem cipariem-elektroenerğija 31,82€, sadales pakalpojumi 28.66€, iepirkuma komponents 10.10€, pvn 14.82€, gala rezultāts 85.40€.
Par tādu naudu privātmāju var nokārt ar egļu mantiņām un 24h apgaismot.

Ir

Vairāk sūdzības par Elektrum

La Latvenergo Support Pārstāvja atbilde 13.02.2018

Sveicināti!
Katra situācija ir individuāla, tādēļ ikviens klients laipni aicināts sazināties ar Elektrum klientu servisu, lai rastu situācijai skaidrojumu un risinājumu. Aicinām sazināties pa bezmaksas tālruni 80200400 vai saziņai izmantot sociālos tīklus.

Viss pareizi: ja pateriņš 600-650 kWh/mēn., tad tādam rēķinam jābut! Boileris ļoti daudz paterē. Jums ir izlīdzināts tarifs? Nu tad turpiniet maksāt ka dūla aita!

Ir Irina Isajeva 13.02.2018

Varbūt varētu bez aizvainojumiem?
Es tak skaidri uzrakstīju,ka no tehnikas nekas nav mainījies,boilers man bija arī 2016.gadā,kad maksāju 30€,nekad neesmu viņu slēgusi ārā,kā stāv tā stāv...tad viņi izdomāja,ka pārmaksāju un samazināja uz 18€,kā rezultātā esmu parādā...

A ka vel var nosaukt cilvēku kas maksā pec izlīdzināta tarifa?

Ir Irina Isajeva 17.02.2018

Par īrnieku...
Dokumentos rakstīts,ka boilers gadā patērē 1050kw...
Man draudzenei ir privātmāja ar 4 cilvēkiem,kurā ir 2 boileri un viss uz elektrību-plīts,tejkanna,mikrene,6 telpas,sildītājs un āra apgaismojums...bet pat viņa maksā 73€ mēn.,pēc izlīdzinātā tarifa

Op OptimaLatvija 13.02.2018

Nav iespējas, ka kaimiņi zog elektrību? (ja rozete atrodas vienā vietā abās sienas pusēs gan jums, gan kaimiņiem). Man ir nojausma, ka tā bija iepriekšējā dzīvoklī, rēķini uz 2 cilvēkiem bija kosmiski.. izvācāmies un viss ok - kā parasti ap 100kWh/mēn. Bet jāpiebilst, mums nebija boileris.

Ir Irina Isajeva 13.02.2018

Tad kā to var noskaidrot?Vienīgā kaimiņiene,kas man dzīvo aiz sienas ir veca,puskurla tantiņa,bet nav jau zināms,varbūt viņas dēls vai mazdēls ir izdomājis tādu mahināciju.

Ai aicis24 13.02.2018

Iespējams,ka boileris ir pie visa vainīgs,ja jums boileris ir ieslēgts 24/7,tad nesaprotu,kur jums tik maz bija jāmaksā elektrība iepriekš,protams,viss vēl atkarīgs cik liels ir jums tas boileris un cik bieži lietojat silto ūdeni.Bet viens gan ir skaidrs boileris mēnesī mierīgi var patērēt 400 kw elektrību un ja jūs viņu nekad vēl neesat tīrījusi,tad elektrības rēķins tikai pieaugs.

Al AlEl 13.02.2018

Tad jau tam jābūt kaut kādam ūber boilerim, kas rij nenormāli enerģiju. Tik traki jau tie boileri nerij, vasarā bija ap 100kwh ieskaitot, protams, pārējos elektrības patērētajus.

Ir Irina Isajeva 17.02.2018

Tur jau tā lieta,ka šis boilers ir vienmēr bijis ieslēgts un summa bija 30€,arī pirms ievācos(īrēju dzīvokli).Boileris ir 80L,tiek lietots vakarā-nomazgāties un traukus nomazgāt..

Al AlEl 13.02.2018

Gan jau kaut kādā aprēķinā kļūda.

Likumsargs 13.02.2018

Man elektrības rēķins janvāra mēnesī par nodedzinātiem 280kW ir 44 EUR un ziniet kāpēc? Tāpēc, ka manam elektroenerģijas tirgotājam nav starpnieku tādi kā Sadales tīkls!
Pateicoties atsevišķiem politmafijas darboņiem, mēs tagad vairojam viņu labklājību, jo viņi izdomāja visādus OIK un starpniekfirmas, kuri arī plēš un dažreiz pat vairāk, nekā reāli patērējis esi! Ēst jau visi grib!

viņi izdomāja visādus OIK
===
Šķele un viņa ģimene arī grib labi dzīvot!

ču Čupakabra 14.02.2018

Kā Jums izdevies iztikt bez sadales tīkla?

Viņš mēlo: 44 EUR par 280kW ir ar sadales tīklu un OIK! Ja viņš apgalvo ka "elektroenerģijas tirgotājam nav starpnieku tādi kā Sadales tīkls", tad viņš saņem elektroeneģiju no etēra!

Māris 13.02.2018

Tagad jādraudzējas ar kaimiņiem.Kādiem kas mazāk tērē jāatsakās no Latvenergo un jāpievienojas pie kaimiņa ar savu skaitītāju.Līdzīgi kā ar ūdeni.

Sigita Bronze 16.02.2018

cilvēki - 877 euro par elektrību? boileris tik daudz pat nevar apēst! kkāda kļūda viņiem tajos aprēķinos! iesaku nemaksāt, bet likt viņiem (Elektrum) pārskaitīt! nemaksā pagaidām :)