www.sudzibas.lv Latvenergo Jaunā versija parāda

Elektrum - Jaunā versija parāda

Некоторое время назад писала жалобы на поставщика энергии Latvenergo так вот хотела напомнить всем быть бдительными. Поскольку сумма на телефон об оплате приходит в два раза меньше чем на почту. Проблему устранить отказываются. На все вопросы затуманивают бдительность и присылают отчёт в котором полное не соответствие присланной информации на телефон. При этом уже неоднократно были поставлены в известность, что оплаты делаются на основании полученной информации на телефон.

L Latvenergo Support 09.11.2018

Labdien!
Aicinām ņemt vērā, ka katra situācija ir individuāla. Pēc aprakstītās situācijas var saprast, ka uz brīdi, kad tiek gatavots SMS klientam ir avansā kāda naudas summa, tādēļ rēķina summa ir cita. Uz SMS izsūtīšanas brīdi tiek norādīta tikai rēķina atlikusī summa apmaksai – tā var atšķirties no kopējās rēķina summas. Galvenais pievērst uzmanību rēķina summām un samaksātajai naudai uz konkrētiem skaitītāja rādījumiem.
Kā jau minēju, norēķinu situācijas mēdz būt dažādas, klientam ir jānorēķinās tikai un vienīgi par patērēto elektroenerģiju.
Ja saņēmāt maksājumu pārskatu ar rēķiniem un veiktajiem maksājumiem, aicinu sazināties ar mūsu Elektrum klientu servisu, lai saņemtu skaidrojumu, kādēļ SMS summa atšķiras.

Оккупант 09.11.2018

я вам уже 465 дней объясняю что оплата идёт фиксированная и человек не в курсе, что он оплачивает на один счёт меньше таким образом за каждый счёт идёт soda nauda, а вы присылаете фиксированную сумму на оплату и не указываете за какой месяц ему делать оплату в текущем месяце и ввиду того, что я в курсе что он оплачивает на один месяц позже вы ему не указываете какая сумма задолжности должна быть приплюсованая к фиксированной сумме для оплаты.

L Latvenergo Support 09.11.2018

Kā jau minēju, būtu jāpaskata situācija pie konkrētā līguma. Saistībā ar klientu personas datu aizsardzību, diemžēl šeit publiski nevaru komentēt situāciju par norēķiniem pēc konkrēta līguma un iesaku neizpaust sensitīvus personas datus vai līguma informāciju.

Atkārtoti aicinu Jūs sazināties ar klientu servisu, lai pārrunātu neskaidrības pēc atbildes sniegšanas.

Оккупант 09.11.2018

tikai šodien jau 8 reizes uzrākstījam. lūgums atzīmēt jūms būs izstādīts rēķins par visiem laikiem uz jūsu personas.

L Leo84 09.11.2018

Какие проблеммы? Переходите в TET Latvenergo

Оккупант 09.11.2018

в том то и дело что пользователь доверился Latvenergo, а мне не верит, что его дурят. А эти в свою очередь пользуются данной ситуацией . И отказываются выслать ему на телефон верную информацию.

Оккупант 12.11.2018

И вот оно! Да да то самое чудо! Оно реально есть! Оно свершилось! И вот спустя 465 дней Elektrum звонил на тот самый заветный номер. Правда прислали:
Sveicināti!
Diemžēl neizdevās ar Jums sazināties pa tālruni Nr. ... но сам факт с потребителем пытались всё-таки связаться. Спасибо elektrum!

A andrejs 02.12.2018

eto sila!u menja teze problemi!s nimi sidit glazami hlopoet otveta netu!3.87 evro za to4to tebe svet otklju4ili ti im ne poljzujewsja!za 4to dolgov netu!svet otklju4en!po4emu platitj nado!ZA 4to?

L Latvenergo Support 03.12.2018

Labdien!

Informējam, ka elektrības kopējā maksa veidojas no vairākām sastāvdaļām.

Kopējo maksu par elektrību veido 3 daļas:
elektroenerģijas cena, kuru mēs jums piedāvājam kā jūsu izvēlētais tirgotājs;
maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem, ko visiem klientiem nosaka AS "Sadales tīkls"
maksa par obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm (OIK), ko nosaka un regulē valsts.

Kā redzams šī apmaksas summa, kas iekļauta elektrības rēķinā neattiecas uz mums kā elektroenerģijas tirgotāju. Pēc aprakstītās summas izskatās, ka šis naudas apmērs attiecas uz AS ‘’Sadales tīkls’’ un OIK tarifu daļu pie 0 kWh patēriņa, taču nav saistīts ar mūsu norēķiniem.

Katra situācija ir individuāla un šāda maksa var arī tikt attiecināta, ja tiek atslēgts automātslēdzis un elektrība netiek izmantota, jo šīs ir fiksētās daļas par pieslēguma jaudas nodrošināšanu un jaudas komponente. Šāds maksājums var būt ietverts arī situācijā, kad uzskaite ir atslēgta, bet līgums joprojām aktīvs, jo pieslēguma jauda ar šo maksājumu tiek rezervēta brīdim, kad skaitītājs tiks pieslēgts.

Aicinām iepazīties ar elektrības kopējās maksas komponentēm un nepieciešamības gadījumā sazināties ar mūsu klientu servisu individuāli, lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par šo situāciju.

Оккупант 08.12.2018

Elektrum, обращаюсь ещё раз. Ваш клиент делает оплату на основании полученной информации на телефон. сколько можно? хватет высылать разную информацию на оплату!

A Aлла Бойцова 04.06.2020

Добрый день! Я, Бойцова Алла, клиент Латвэнерго, мой номер 43141300008 по адресу Viļānu 6-1. 15 майя я оплатила счет 431108605372 в сумме 22,69 эвро . В примечании было ошибочно отмечено ПЛАТА ЗА ДЕКАБРЬ А НЕ ЗА МАЙ. Сейчас мне пришел счет опять за май и июнь.Я высылаю выписку из банка LUMINOR и прошу вас разобраться, так как я сеньора и у меня нет лишних денег для повторной оплаты оплаченного счета.