www.sudzibas.lv Lats/Anada Sia Sanitārās normas neievērošana

Lats/Anada Sia - Sanitārās normas neievērošana

27. oktobrī pirku gaļu veikalā. Prasīju kakla karbonādi, apaļa, rudmataina pārdevēja paņēma ar PLIKU ROKU gaļas gabalu, uzmeta uz svariem , iemeta atpakaļ, paņēma lielāku (ar to pašu pliko ķetnu) un aizgāja nogriezt. Uzmeta uz svariem un paņēma maisiņu- domāju , nu vismaz ar maisiņu šito ieliks, bet NĒ, ATKAL AR PLIKO ROĶELI ielika maisiņā! FUJ! Kur sanitārās normas ? Tā kā laika nebija, gaļu nopirku, bet nākamo reizi to tā neatstāšu! Pretīgi! Kā lai es zinu, vai pārdevēja ir vesela un nenodod man kādu vīrusu? Kauns!!!!

K

xy-files 28.10.2013

Tas pats attiecas uz bulcinaam / maiziiteem. Dazzhaas vietaas pardeveejas nem tas ar rokaam . Tas ir pilniigi aplami, jo kur ir garantija ka taa paardeveja ir nomazgaajusi taas ketnas peec pakalas noslauciishanas kaa arii ar taam pashaam kepaam vina skaita naudu un kaa zinaams uz naudas atrodas miljoniem mikrobu. Nezin kur skataas vadiiba? Es taadaaam vietaam eju ar liikumu!

J ja? 28.10.2013

pircēji nav jau labāki. Ir redzěts, ja apgramsta cepumus ar rokām un iemet atpakaļ kastē. Pārdevējām vismaz ir sanitārā grāmatiņa, kaut gan arī ar to nav garantija, ka nav kāds vīrus uz to brīdi saķerts.

Ausainītis 28.10.2013

Vislabāk ir, kad smirdoši bomži apgremsta cepumus vai bulci/nas, ko jūs visi pēc tam ar garšīgu muti notiesājiet!