www.sudzibas.lv Latrex Slikts serviss

Latrex Sia - Slikts serviss

Pasūtīju ar piegādi 3 bērnu glābšanas vestes ar kopējo summu 92 euro. Vestes tika atvestas, labi saprotot, ka čeks netiks izsniegts jautāju Sia "Latrex" pārstāvim (vārdu viņš diemžēl neminēja) , kā būs ar garantiju uz ko saņēmu pārsteiguma un neizpratnes pilnu pretjautājumu - kādu vēl garantiju es gribot precei, kas tikšot intensīvi ekspluatēta (lai gan nekas tāds nav man nav paredzēts) un vienīgais ko viņš varot garantēt, ka pēc iegremdēšanas ūdenī tā neizjuks uz pusēm. Iebildu, ka pat kurpēm, kuras arī tiek intensīvi ekspluatētas, apģērbam ir garantija uz ko pārstāvis vienkārši klusējot aizvēra bagāžnieku un aizbrauca... Godīgi sakot pirmo reizi ar ko tādu saskāros, turklāt ņemot vērā, ka tā tomēr ir bērnu drošība (bērnu glābšanas vestes, kurām principā ir jāatbilst noteiktiem kvalitātes un drošības standartiem) , šāda attieksme likās necienīga un šokējoša. Labi, ka tā, jo bieži vien ja arī atklājas kādi defekti, tad tie parādās jau lietojot preci, bet šajā gadījumā bez čeka bez nekā, ņem un ar tādu negodprātīgu uzņēmumu skaidrojies, tērē savu laiku un nervus. Lieki teikt, ka pats neko no šī uzņēmuma vairs netaisos iegādāties un neiesaku to darīt citiem.

J

Ventilators 12.06.2019

Čeks pasūtot ar piegādi - varbūt pirms 10 gadiem. Tagad ir pavadzīme. Ja negrib uzņēmums pat pavadzīmi nodrošināt, pieņemšanas nodošanas akts. Tirgu plačos var izspiest arī stingrās uzskaites kvītis. Čeks šajos laikos nav vienīgais pirkuma dokuments. Kā tas ir nav čeks vai "labi saprotu, ka nebūs čeks" - vai tas nozīmē, ka prasījāt milzonīgu atlaidi un skaidrā naudā? Uzņēmums solīja jums pārdot ar lielu atlaidi un bez čeka?

Vienalga vai maksājat skaidrā vai ar pārskaitījumu ir jābūt papīra gabalam, kaut vai pavadzīmei.

Garantija - ja uzņēmums nesniedz informāciju par garantiju un tā nav pieejam pat viņu mājaslapā, vai arī nav līdzi instrukcijas precei - nav nekādu problēmu izteikt pretenzijas divu gadu laikā, ko nosaka PTAC. Protams, ja nepirkāt uz uzņēmumu.

Ja pirkāt ar nolūku bez dokumentiem un lai būtu īpaši lēti un par ko abi vienojaties. Tad protams, Latex var pateikt "gribi pērc, negribi nepērc. Draugs tev nebūšu un ja būs problēmas es nepalīdzēšu." Tad es viņus saprotu. Te nostrādā tikai lojalitāte. VIņs negrib būt jūsu draugs, tad arī nebūs un neko turpmāk nesarunāsiet, kā iepsējams bez čeka darījumus.

J jonelsaiss 12.06.2019

Es ik pa laikam šo to pie viņiem nopērku. Airiem kurus pirku 4 gadus atpakaļ, šo pavasar salūza plastmasas lāpstiņa, aizbraucu, gribēju nopirkt vietā citu, man to lāpstiņu uzdāvināja par velti, pat negāja nekādas runas ir garantija vai nav garantija, pēc 4 gadiem nemaz garantija vairs nevar būt.