www.sudzibas.lv Latrex Nesamaksā par padarīto darbu

Latrex Sia - Nesamaksā par padarīto darbu

Neuzķeraties uz viņa viltīgajiem darba piedāvājumiem www.ss.lv, kur viņš piedāvā darba samaksu no 40-60 Euro dienā. Labi, ja nopelnīsi dienā no 15-20 Euro, kuru beigu beigās viņš var arī neizmaksāt. Un vēl tā necilvēciskā attieksme pret darbiniekiem, kā pret mēslu.

Inženieris 14.09.2015

SIA LATREX - KRĀPNIEKI!

Solīto samaksu, nekad nesaņemsi.

Ja esat nolēmuši strādāt pie SIA Latrex, vispirms pajautājiet vietējiem iedzīvotājiem par viņiem, tad arī aina kļūs skaidrāka.
Darba ņēmējus neuzskata par cilvēkiem un viņu darba drošība vadībai nerūp!

Visiem apkrāptiem darba ņēmējiem iesaku griezties VID un VDI ar iesniegumiem, jo tikai šādi mēs spēsim izkaust negodīgus uzņēmējus.

S strādnieks 25.04.2017

21.Aprīli sāku strādāt Sia Latrex. Līgumus neizsniedz, jāstrādā bez līguma. Pēc 3 dienām izlēmu ka tomēr Sia Latrex nestrādāšu, jo ir par grūtu. Nu ko eju pie priekšnieka saku lai izmaksā manu algu par nostrādātajām dienām uz ko atbildēja man no tevis nebija nekāda labuma, tāpēc es tev nemaksāšu. + Tā necilvēcīgā attieksme pret darbā ņēmējiem.
No sākuma neņēmu vērā šo sūdzību, bet pats tagad esu bez darba algas.

X xhxhxhxgxh 07.10.2018

Kas tas par sviestu? Izklausās pēc kaut kāda puišeļa, kurš domā ka darbā maksā par to ka vienkārši ierodās darbā.
Priecājies ka tev neiedeva parakstīt līgumu, savādāk būtu jāsēž tur vēl mēnesi ( vismaz parasti darba līgumos iekļauj šādu punktu)

S strādnieks 26.04.2017

Un ja nav līgumu, tātad nemaksā nodokļus.
Tur ir darbs VID.

T tas pats 03.10.2017

Arī es negribēju ticēt šai sūdzībai, bet redz kā sanāca:

Nostrādāju tur nedēļu. Sākumā teica, ka paskatīsies, kā strādāju un tikai tad slēgs līgumu. Itkā normāli, jo cilvēki, kam darbs par grūtu, nomuļļāsies un pēc pirmajām dienām aizmuks, un veltīgi ķēpāties ar līgumiem. Trešajā dienā sāku interesēties, kad tiks slēgts līgums, uz ko priekšniecība ar smīnu atbildēja, ka viss būs ok. Tur pavadītajās dienās saskāros ar idiotiska priekšnieka attieksmi - izturas kā pret sūdu un nespēj normāli paskaidrot, kas jādara, kur jādara. Manā pēdējā darbadienā atkal jautāju, kad būs līgums, uz ko sekoja dusmu pilna atbilde: "ko tu man vislaik piepisies par to līgumu?" Aizveda mani uz kabinetu un nometa uz galda kaut kādu līgumu. Man vairs nebija ticības, ka tas ir īsts līgums un + tās debīlās attieksmes dēļ, tajā pat dienā no turienes aizgāju, nemaz neprasot atalgojumu par nostrādāto nedēļu, jo to tāpat neizmaksātu.
Pie tam sastapu tur vēl vienu darbinieku, kas šeit strādāja jau 3. nedēļu, bet neviens nekādus līgumus viņam nebija piedāvājis parakstīt. Turklāt nebija nekādu konkrētu garantiju vai apstiprinājumu, ka es vispār saņemšu priekšniecības solīto algu, jo līgumā, kuru man nometa uz galda bija ierakstīta minimālā alga, kuru pat diezvai izmaksātu, ja daudz runātu pretī.
Tā, ka paldies tev Latrex priekšniek par šo, man sagādāto, pieredzi ar tādiem, kā tu.

Domājiet paši. Neēsiet lētticīgi!

A Arnis Zobens 05.10.2017

Paldies Tomam Zalānam par šo komentāru.
Mēs aicinājām darbā cilvēku kurš prot strādāt ar stiklplastu. Tu to neproti tāpēc piedāvāju mācīties šo darbu.
Tev bija prasība saņemt vismaz minimālo algu apmācības laikā un tieši tāds līgums tev arī tika sagatavots.

G Goshewsky 28.03.2018

Viss kas aprakstīts augstāk ir precīzs aprakst tam, kas noticis ar mani un manu draugu. Nostrādājām trīs dienas un sapratām ka nav iespējams tur strādāt. Atieksmes pret darbiniekiem nav (Priekšnieks ir pilnīgs idiots un visus darbiniekus uzskata par muļķiem, kurus var apčakarēt). Darba drošības nekādas nav (Srtādājot ar ķīmiskajām vielām, jābūt ļoti labai ventilācijai, kuras nav, ka arī jēvelk respirātors ar ķīmisko elementu tvaiku filtriem, kuri nav izsniegti nevienam darbiniekam, nerunājot jau par darba cimdiem un apģērbu. Aptieciņas tur arī nav un sagriežot roku, nav ar ko apstrādāt brūci). Samaksas par kvalitatīvi izdarītu darbu arī nav (Argumentejot, ka dataļas ir saražotas nekvalitatīvi un metamas ārā, samaksu var negaidīt, bet pirms runa tika līdz samaksai, visas detaļas bija kvalitatīvas un pieņemtas tālakai apstrādei). Tagad esmu sapratis kāpēc gadiem ilgi SS.lv var redzēt brīvas vakances LATREX uzņemumā. Vienīgais par ko brīnos ir tas, ka neesmu viens cilvēks, kuram tā ir gadijies par visiem gadiem un nekas netika mainīts. Es uzskatu ka tādus uzņēmumus ar viņu vadītājiem ir jāsoda un tāpēc tiek ziņots atiecīgajās Valsts iestādēs.

A andrisbauska1970 26.09.2018

Nu nez, nez, galīgi jau neizskatās pēc šī uzņēmēja rīcības. Agrāk viņš man teica ka ņem darbā tikai profesionāļus.
Visticamākais jau ka visi šie tā teikt "uzmestie" meistari, tik domā ka ir meistari, bet kad jāsāk pašiem darīt izrādās ka Pigu...
Nostrādāju tur gadu, atnācu jau ar zināšanām, viss bija labi, bet ģimenes apstākļu spiests nācās nomainīt dzīvesvietu, attālums līdz darbam kļuva neizbraukājams.
Darbs bija daudz, strādājām smagi, bet vismaz naudas nekad netrūka.

M militarartco 29.10.2018

Stipri apšaubāmas kvalifikācijas strādnieki izklausās visi šie abižotie cilvēki.
Vai tik gadījumā nav tā ka gribēja piesūkties pie naudas, bet izrādījās ka lai saņemtu naudu vajag arī ko izdarīt?
Uzņēmuma īpašniekam ieteiktu ieviest akorda apmaksu ( samaksa par paveikto darba apjomu ), tad arī ir skaidri redzams kurš ko un cik daudz izdara, un nevienam nav jāskaidro kāpēc tik maza vai liela alga.

Работяга 29.10.2018

Ja un iesedinat cietuma darbadeveju ja darbinieks bada laika pa celam uz darbu kadu apzaga!