Latio

gospoda makleri.nikogda ne obraschajtes V ETU GNUSNUJU FIRMU,KOTORAJA DAZA NE UMEET RABOTATJ V SVOEM NAPRAVLENII.ONI POLZUJUTSJA VASHIMI KLIENTAMI RAZVODJAT VAS I ZABIRAJUT KLIENTA SEBE.KAK TOLKO SLISHITE ETU FIRMU-POSILAITE IH NA 3 BUKVI.S UVAJENIEM ALEKSEJ

T Tom 07.11.2007

Nikakoj konkretiki, krome grjaznogo primenenija ne umesnih fraz! Mne kazetsja vi molodoj 4elovek prosto lopuh kotoromu ne 4em zanjatjsja sidja v in-nete!!!

Elīna Dūce un Rudīte Ozoliņa Nekompetenti un mantkārīgi nekustamo īpašumu aģenti, kuri sadarbības laikā apvārdo un maldina sadarbības partnerus un klientus.
*Maldināšana.
*Melošana.
*Apvārdošana.
*Sadarbības nosacījumu vairākkārtīga izmainīšana nesaskaņojot ar iesaistītajām pusēm.
*Sadarbības nosacījumu neievērošana.
*Personas bez nekādām cieņas un ētikas normām.
Kā rezultātā tika radīti vairāku tūkstošu Eiro zaudējumi.
Neiesaku sadarboties vai jebkādā citā veidā iesaistīties komunikācijā ar šīm personām.