www.sudzibas.lv Latio Krāpšana un melošana

AtrisinātaLatio - Krāpšana un melošana

2022. Gada novembrī ar vīru gājām uz dzīvokļa apskati īrei graudu ielā 30. dzīvokli prezentēja kā savu, jo viņš plāno pārcelties uz mārupi un attiecīgi izīrē esošo dzīvokli. Dzīvoklis būtu pieejams 2. Decembrī.
Tajā pašā vakarā iemaksājām drošības depozītu 200 eiro, nāmajā dienā noslēdzām līgumu un iemaksājām vēl 200 + 200 eiro īres maksas (pirmo un pēdējo mēnesi) . Jau pirmajā tikšanās reizē informējām, ka mums būs nepieciešama zemesgrāmatas kopija, lai pierādītu viņa īpašumtiesības pmlp. Zemesgrāmatas kopiju viņš solīja pievienot līgumam (bet neizdarīja) , tad solīja pievienot saņemšanas-nodošanas aktam, kad ievāktos 2. Dec. , tad solīja dabūt elektroniski un līdz pat 6. Dec. , kad man ar vīru bija vizīte pmlp, nekādu kopiju es nesaņēmu, jo ''viņam vēl neesot nosūtīta''. Kā jau mēs zinām, zemesgrāmats kopija zemesgrāmatas mājaslapā ir pieejama lejupielādei elektroniski uzreiz, tajā skaitā versija ar elektronisko zīmogu.

2. Dec. Mēs atslēgas nesaņēmām un dzīvoklī neievācāmies, jo viņam ''uzradās sarežģījumi ar māju Mārupe'', mums jāpagaida līdz trešdienai (vēl vesela nedēļa) , bet zemesgrāmatas kopija būšot. Šo visu var izlasīt pievienotajos attēlos. Kopiju nesaņēmām, dzīvoklis netika atbrīvots un mēs neievācāmies. Saistībā ar šīm problēmām pieprasīju atmaksāt iemaksātos 600 eiro, lai varam steidzami atrast citu īres dzīvokli.

Un tad sākās mūžīgās atrunas un meli. Jau ar to, ka viņš nav dzīvoklī, bet ir Bauskā (tā man viņš teica telefonsarunā, es vēl pārjautāju - Bauskā?) , bet realitātē mēs aizgājām līdz dzīvoklim un redzējām, ka ir ieslēgts tv (2. Stāvs, var redzēt mainīgās Gaismas logos) , aiz durvīm skanēja veļasmašīna. Klauvējām, gribējām pārliecināties, kas tur dzīvo, varbūt viņš paspēja izīrēt kādam citam cilvēkam, ja jau viņš pats ir Bauskā. Neviens nevēra vaļā, bet nu meli skaidri. Nākamajā dienā meloja, ka ir smagi slims, aicināja nākt pakaļ naudai uz dzīvokli, uz kuru teicu - labi, tūlīt būšu. Viņš atrunājās, ka sauc taksi un brauc uz slimnīcu, visu dienu tur nosēdējis uzņemšanā... Visu dienu.
Nākamajās dienās gaidīju naudu, bet viņš atrunājās, ka nauda ir iemaksāta depozītā Mārupes mājai, jāgaida, kad tie īpašnieki atdos. Retorisks jautājums - kāpēc 2 dienas atpakaļ viņš teica, lai nāku pakaļ naudai un lika visu dienu gaidīt, kamēr viņš ir ''uzņemšanā gaiļezerā''? Kur tad tā ''nauda'' palika? Dienām un nedēļām jau atrunājas un atceļ laikus.
Kad man pēc viņa lauztā svētā 1000% solījuma (telefonsarunā) apnika ņemties, teicu, ka rakstīšu sūdzību - tieši šādu, kādu es rakstu tagad. Pāris minūšu laikā saņēmu bankas kontā 400 eiro. Super, progress, 15. Decembris tikai. Solījās atdot pārējo skaidrā vai vēlāk tajā pašā dienā, vakarā, nākamajā rītā, aiznākamajā... Vēl solījās atdot pirms brauciena uz Slovākiju, tad pēc Slovākijas, tad pirms ziemassvētkiem... Un nekā. Šodien ir ziemassvētki, naudu es neesmu saņēmusi. Atrunas un tizli meli.

Ja ir interese, droši lasiet pilno saraksti, kā viņš atrunājas, aizbrauc uz slovākiju slēpot, aizbrauc sapirkt ziemassvētku dāvanas, bet mums atlikušos 200 eiro atmaksāt nav laika. Vēl piebilst, ka negrib nevienam uz ziemassvētkiem palikt parādā.

Meli vispār bija jau pirmajā tikšanās reizē, kad viņš pieprasīja depozītu, lai skaidri zina, ka īrēsim dzīvokli, jo cits cilvēks no ārzemēm solījās ņemt, bet pazuda. Man teica, ka viņš no Zviedrijas, manai māsai pēc kādas stundas (pie depozīta iemaksas) - ka no Somijas. Pats jau sajuka savos melos. Es, protams, piefiksēju, sarkanais karodziņš iedegās, bet nolēmu uzticēties, jo mums tomēr vajadzēja īres dzīvokli. Man ir perfekta atmiņa, tāpēc gaslight'ot, ka es nepareizi dzirdēju vai kaut ko nedzirdēju, nevar. Jo īpaši par to, ka viņš nebija dzīvoklī, bet Bauskā, bet nākamajā dienā ir smagi slims tajā pašā dzīvoklī.

Jebkurā gadījumā, ja nesaņemsim naudu tuvāko 3 dienu laikā, iesim uz policiju rakstīt iesniegumu par krāpniecību. Cilvēkiem, kuri grib iesaistīties ar viņu profesionālās attiecībās - īrēt dzīvokli, pirkt māju vai tml, neiesaku, jo ir manipulatīvs pataloģisks melis, neprofesionāls savā darbā un darba attiecībās, ka arī bez jebkādas morāles un ētikas. Var jau 10 reizes atvainoties, bet ko tas maina, ja neseko rīcība un problēmas atrisinājums.

Latio var nekomentēt, ka es apmeloju viņu darbinieku, jo tomēr ir vizuāli pierādījumi - īres līgums uz viņa vārda ar parakstu, drošības depozīta pieņemša ar apņemšanos izīrēt un viņa autovadītāja apliecība (lai gan, protams, zinu, ka tas vairs nav personu apliecinošs dokuments, toreiz negribēju uzstāt uz citu Id, jo nenāca prātā, ka būs problēmas) . Sarakste ar atrunām un meliem, tukšiem solījumiem imessages un whatsapp, kā arī manas bankas screenshot ar ienākušajiem 400 eiro no viņaa. Redzēju, ka šo pašu sludinājumu attiecīgajam dzīvoklim viņš publicējis ss.lv vēl divas reizes - tātad meklēja nākamos, ko apkrāpt.

Vai ir kāds sakars ar pašu latio uzņēmumu? Nedomāju gan, lai gan latio dzeltenais logo un uzņēmuma nosaukums bija publicēts sludinājumā. Šī vairāk ir sūdzība par pašu viņu un viņa krāpniecību.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta pineapple28 26.12.2022

SITUĀCIJAS ATRISINĀJUMS

Šodien 9 no rīta Severīns man zvanīja, teica, ka svētku dēļ nesanāca, un jautāja, vai es esot uzrakstījusi sūdzību. Atbildēju, ka - jā. Tālāk viņš lūdza sūdzību izdzēst, nauda būšot pēc 30-40 minūtēm. Atbildēju, lai vispirms nosūta naudu, tad redzēsim. Naudu atsūtīja no cita cilvēka konta, esmu saņēmusi savus 200 eiro.

Sūdzība ir sūdzība tieši tāpēc, lai citi cilvēki var uzzināt par attiecīgā cilvēka, uzņēmuma godprātību, pakalpojuma kvalitāti, servisu utml. Katrs cilvēks pats ir tiesīgs izlemt, vai viņš nākotnē vēlēsies sadarboties ar Severīnu. Jau 2 nedēļas atpakaļ es rakstīju, ka nevēlos bojāt viņa slavu, reputāciju, karjeru, ka - saņemsim naudu, visu aizmirsīsim, bet nu laikam nesaprata cilvēks. Šeit var tikai pateikt - pats vainīgs. Lai priecājas, ka nav vēl iesniegums policijā.

Nobeigums:
200 eiro kontā esmu saņēmusi, pretenziju par šo parādu vairāk nav.

P

Good Intentions 25.12.2022

Godīgi sakot brīnums, ka dabūjāt atpakaļ 400.

Nepilsonis2 26.12.2022

У меня есть информация, что эта компания ремонтировала недвижимость не платя налог. Квартира на улице лачплеша.

P pineapple28 26.12.2022

Es redzu, ka administrācija ir rediģējusi manu ierakstu. Viss ir palicis vietās, tikai īpašvārdiem lielie burti pazuduši. Es kā normāls latvietis cilvēka vārdu, valsts nosaukumus un svētkus rakstīju ar lielo burtu. Šo es rakstu, lai cilvēki nepadomā, ka es izrādu necieņu Severīnam, pat neuzrakstot viņa vārdu ar lielo burtu. Visi mani lielie burti bija pareizajās vietās.

Nepilsonis2 26.12.2022

Uģis Zvirgzdiņš

Sūdzības dzēšana maksā 100 eur + PVN. Rakstīt prīvāti.

E edgars1235 26.12.2022

pārmaiņas pēc izskatās, ka godīgi uzrakstīta sūdzība, bet ir daži BET
pirmkārt, tik mazu summu šādā situācijā nedrīkst maksāt tik ilgi, te severins vien ir pelnījis ieberzienu un vispār cerams, ka edgars viņu ātri atlaidīs.

Par naudas atmaksu no cita konta, ja tu domā, ka tas ir tāpat vien, tad nē. Naudu drīz prasīs atpakaļ + būs problēmas. Tāpat vien no cita konta nemaksā, ja pat severinam konti ir bloķēti.

P pineapple28 26.12.2022

Ja tas otrs cilvēks caur savu banku centīsies atgūt šos 200 eiro, rakstīsim iesniegumu policijā, jo tādā gadījumā Severīns uz to brīdi joprojām nebūs atmaksājis parādu. Es gan ceru, ka šis murgs ir beidzies. Vai tiešām cilvēkam tik daudz brīva laika, lai čakarētu manu dzīvi 200 eiro dēļ? Mana nauda, kas nekādā veidā viņam nepienākas.

E edgars1235 26.12.2022

Gan jau tāpat vien to juristinu "neatlaida" no Satiksmes ministrijas

A atbalss 03.01.2023

Nekādā gadījumā neiesaistieties darījumos ar šo cilvēku, ļoti negodprātīgs, sapinās savos melos regulāri. Ir zināmi arī citi gadījumu par kuriem publiski rakstīt nav vērts, bet uz savas pieredzes izbaudīt Severīna L. apkalpošanu nenovēlām.