Laternu stunda - apkalpošana

Apkalpošana ir briesmīga, visas cenas ir divdomīgas un neatbildt patiesībai un darbinieki nepasaka līdz galam kas un kā jāmaksā un tad piestāda rēķinu vai tieši otrādi par summu kas jāsamaksā tu nesaņem ko sola ..
+ man nesen bija v/d un viņi dāvina 40 ls davanu karti svinibam - galdinja rezervacija, šapmis un ieeja uz konci bez maksas - kad zvaniju un jautaju vai viesiem ari ir par velti koncerts vinji atbild - "kas juus stulba esat , nemakat lasīt?" es apstulbu un teicu ka ielūgumā nav norādīts, ka tas ir tikai jubilāram - atkal texts divdomigs un nesaprotams, buutu mes aizgajusi uz turieni un liktu visiem maksat, kads kauns! tas nav kulturāli un cilvēcīgi kā vinji attiecas pret klientiem!
atieksme ir drausmīga un es nevienam neiesaku iet uz to kūti!

K

A annadzegāde 11.12.2013

Es arī saņēmu 40ls dāvanu karti, kurā ir iekļauts bezmaksas galdiņu rezervācija, šampis un ieeja par brīvu. Esmu visai pārsteigta, ka kāds dāvina 40ls svinībām, tā man bija lieliska atlaide. Attieksme no bārmeņiem arī ļoti laba.

Viss bija superīgi un gaidu savu nākamo jubileju, lai atkal izmantotu šo dāvanu.