www.sudzibas.lv Laternu stunda Negodīgs konkurss

AtrisinātaLaternu stunda - Negodīgs konkurss

Koncertbāra rīkotajā konkursā Facebook laimēju dāvanu karti 104 EUR vērtībā. Rīkotājs sazinās ar mani ar zemāk redzamo vēstuli. Vai to var nosaukt par laimestu vai cilvēku muļķošanu, JA man uz turieni obligāti jāņem līdzi vismaz 12 cilvēki, kuriem jāmaksā ieeja (50% atlaide) un man būs galdiņš un viens šampanietis, kurš redz 22 EUR maksājot. Tad kā to var saukt par laimestu, ja es pats šo dāvanu karti nemaz nevaru izvēlēties kā izmantot!? Es varbūt vēlos divatā vai trijatā aiziet, nevis 12 cilvēku grupā. Un varbūt paēst, nevis man ir viens šampanietis, bet esmu atvilcis 12 cilvēkus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jaialai 01.04.2016

Biju paarpratis konkursa buutiibu.

J

A Armīns Bērziņš 01.04.2016

Personīgi es un daudz manu draugu ir izmantojoši šo akciju, jo neviena cita iestāde nepiedāvā par brīvu galdiņu rezervāciju, šampānieti, 50% atlaidi ieejas maksai un kolosālu vakaru! Nesaprotu sūdzības jēgu :)

J Jaialai 01.04.2016

Par ''brīvu'' galdiņš... Lētticīgā tauta.

A Armīns Bērziņš 01.04.2016

Nevis lētticīgā tauta, bet (beep) tu esi.
Tev dod galdiņu rezervāciju par brīvu, šampānieša pudeli un 50% atlaidi ieejas maksai.

A Armīns Bērziņš 01.04.2016

Muļķis būtu priecājies par šādu iespēju. Kur te ir sūdzība?

E Ernests Kļaviņš 01.04.2016

Tev uzdāvina bezmaksas galdiņu, šampanieša pudeli un 50% ieejas biļetei un vel čīksti! Varbūt viņiem vajadzēja tev ar limuzīnu atbraukt pakaļ un sarkano paklāju paklāt? :D

S Sarmīte Ozoliņa 01.04.2016

Šis cilvēks, kas ir rakstījis šo sūdzību - neizceļas ar īpašu gudrību :D

S spogule 02.04.2016

pilnībā piekrītru ka jāvelk vel 12 cilvēki par kuriem maksāt,un tur pat vienmēr pārbāzts un jūties kā siļke mucā,,,,,es vairs ar neeju tur

S shakalakalaka 04.04.2016

Spriežot pēc komentāriem, Laternu stundā vesels mežs strādā!! :D :D (Kļaviņš, Bērziņš, Ozoliņa) Kādam Laternu stundā pārstāvim personības dubultošanās.