LV RU
www.sudzibas.lv Lateko Līzings piedzen naudu, kā māk

Norvik banka (Lateko) - piedzen naudu, kā māk

Šobrīd man ir nesaskaņas ar Norvik banku ( tā pati Lateko), jo gadu atpakaļ, pat vairāk kā gadu, nomaksāju kredītkartes parāda summu, saņemu nesen piektdienas vakarā ap 18.00 zvanu, ka mana parāda summa sastāda 10.70 LVL, jo neesmu kaut ko samaksājusi, karti man izrādās nebija slēguši, uzrēķinājuši mistiskos procentus un tagad man jau zvana ar pretenzijām. Es protams pārsteigta, ka esmu vēl kā saistīta ar šo "izcilo" banku (% pirms tam bija nereālie), vēl fakts, ka esmu šiem ko pārādā vispār izbrīnīja. Atceros, ka darbiniece nešķita īpaši profesionāla vai vispār ieinteresēta mani toreiz apkalpot, rezultātā man tagad jāmaksā parāds par jaunas kartes izgatavošanu. devos uz banku, uzrakstīju iesniegumu ar pretenziju, man atkal zvana un jautā, kad atnāksiet? Manu iesniegumu, protams, neviens nebija pat izlasījis.
Lieki piebilst, ka neviens jau nepiezvanīja un neatsūtīja, ka man ir gatava jauna karte, tik zvanīja jau piedzīt parādu. Varēja jau piezvanīt vēl pēc gadiem desmit par parādu par 100 lvl. Tā, ka man tagad pieradīt ir ko grūti un šķiet būs jāmaksā tie 10.70 LVL, lai viņi kaut kā vēl eksistētu, bet mans ieteikums, neko neņemiet šai bankā!

K

Komentāri (2)

I Ieva 24.09.2009

Šitās vienaldzīgās, uzpūtīgās, un iedomīgās ir jāmet ārā! Rindā gaida darbu, daudz jaukāki, un labāki cilvēki, kuri tiešām darīs savu darbu, ja grib pelnīt. Bet šīs kazas tiešām ir drausmīgas. Eju arī uz banku, un eju pie sievietes vārdā Irina, protams, viņa tur vienīgā, pārējām pārtrukums, un šī mierīgi pļāpā pa telefonu, es gaidu, šī paskatās un pļāpā, tad ienāk kautkāda tur Svetlana, ar zeltu apkarinājusies, un tai uzreiz telefonu noliek, un mīļā balsī apkalpo, lai gan es biju pirmā rindā, tad tā nekaunīgi ielien! Mani sauc Ieva, un domāju ko darīt??? Varbūt vārdu nomaīt uz Tatjana, lai mīļā, jaukā Irina, mani apkalpotu? Ja es esmu bez zelta, tad mani var neapkalpot? Man ir zelts, sirdī, liels, un Man nevajag kādus tur zelta auskarus, bet attieksme ir redzama!

B buba 09.01.2010

Karti var slēgt tikai tad, kad pats esi uzrakstījis iesniegumu par kartes slēgšanu. Kamēr nav iesnieguma- nav darbības, tas ir visās bankās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes