www.sudzibas.lv Lateko Līzings Slikta sadarbība

Lateko Lizings - Slikta sadarbība

Tika iegādāta prece uz bezprocentu līzingu. Iegādājoties preci "Elkor Sport" darbiniece teica, ka tiks sūtīti atgādinājumi par maksāšanas dienu. Protams pierasts, ka visas kompānijas, telekomunikāciju, bankas un citas kredītiestādes atsūta sms vai epastu un līdz ar to viss ir veiksmīgi samaksāts, bet nē šie neko nesūta un tik priecājās par uzkrāto katru kavējuma maksājuma dienu, "biznesmeņi". Katrā ziņā nākotnē, ja kur manīšu lateko līzinga kompāniju, noteikti nesadarbošos!
Paldies par nepatīkamu nesadarbību!

15.11.2019

Ke

Tu Turkey901 15.11.2019

Dabūjāt bezprocentu kredītu, atdeve no sadarbības ar Jums Lateko bija tuvu nullei, un tad vēl viņi Jums nenodrošināja luksus servisu,neatgādināja par maksājumu un neapsveica dzimšanas dienā?!
Iespējams, pašam bija jāieraksta plānotājā vai jāiestata atgādinājums telefonā?!

Ke Kemkem 15.11.2019

Atgādinājums epastā nav nekāds luksus serviss, nedzīvojam jau trešās pasaules valstī...
Tā vien šķiet ka šo rakstījis pats Lateko darbinieks, smieklīgi!

Tu Turkey901 15.11.2019

Ņemot vērā to faktu, ka cilvēki pērk visādus mājsaimniecības štruntus kredītā, tad tā vien šķiet, ka dzīvojam gan mēs trešās pasaules valstī!

Sa SavsCilvēks 15.11.2019

Trollis!

Sa SavsCilvēks 15.11.2019

Tas nav lateko darbinieks, tas ir lielākais interneta trollis vēsturē

Oļegs Zatlers 15.11.2019

Kā var preces paņemšanu līzingā nosaukt par "sadarbību"?

Saivii 15.11.2019

Kaa var paljauties tikai uz sms ? Domaaju,ka ir patiikami kad atgaadina, bet taa ir ekstra. Jaaseko pasham liidzi un nebuus probleemu.

Be Bez_vārda 16.11.2019

Kaada ekstra? Domā ko runā.

He hehe 16.11.2019

Nepatīk man tādi cilvēki ,kuriem aizdod un tad vēl jāskrien pakaļ , lai atgūtu savu naudu atpakaļ.

Pacco_al 16.11.2019

Ziniet ar to sūtīšanu ir divi diametrāli pretēji viedokļi. Vieni cilvēki paši vairs neko nejēdz nedz atcerēties, nedz plānot un tiem ir nepieciešams atgādinājums priekšā un pakaļā, dīvaini kā vēl atejā ūdeni bez atgādinājuma sms no poda, neaizmirst nolaist.
Otrus šādas ziņas kaitina un tie tās nevēlas saņemt, jo uzskata, ka paši ir spējīgi, bez uzbāzīgiem "draudzīgajiem atgādinājumiem" kārtot savas saistības.
Un kurš variants ir pareizais?