www.sudzibas.lv Lateko Līzings Slikta sadarbība

Lateko Līzings - Slikta sadarbība

Tika iegādāta prece uz bezprocentu līzingu. Iegādājoties preci "Elkor Sport" darbiniece teica, ka tiks sūtīti atgādinājumi par maksāšanas dienu. Protams pierasts, ka visas kompānijas, telekomunikāciju, bankas un citas kredītiestādes atsūta sms vai epastu un līdz ar to viss ir veiksmīgi samaksāts, bet nē šie neko nesūta un tik priecājās par uzkrāto katru kavējuma maksājuma dienu, "biznesmeņi". Katrā ziņā nākotnē, ja kur manīšu lateko līzinga kompāniju, noteikti nesadarbošos!
Paldies par nepatīkamu nesadarbību!

15.11.2019

K

S SavsCilvēks 15.11.2019

Tas nav lateko darbinieks, tas ir lielākais interneta trollis vēsturē

Oļegs Zatlers 15.11.2019

Kā var preces paņemšanu līzingā nosaukt par "sadarbību"?

Saivii 15.11.2019

Kaa var paljauties tikai uz sms ? Domaaju,ka ir patiikami kad atgaadina, bet taa ir ekstra. Jaaseko pasham liidzi un nebuus probleemu.

H hehe 16.11.2019

Nepatīk man tādi cilvēki ,kuriem aizdod un tad vēl jāskrien pakaļ , lai atgūtu savu naudu atpakaļ.

Pacco_al 16.11.2019

Ziniet ar to sūtīšanu ir divi diametrāli pretēji viedokļi. Vieni cilvēki paši vairs neko nejēdz nedz atcerēties, nedz plānot un tiem ir nepieciešams atgādinājums priekšā un pakaļā, dīvaini kā vēl atejā ūdeni bez atgādinājuma sms no poda, neaizmirst nolaist.
Otrus šādas ziņas kaitina un tie tās nevēlas saņemt, jo uzskata, ka paši ir spējīgi, bez uzbāzīgiem "draudzīgajiem atgādinājumiem" kārtot savas saistības.
Un kurš variants ir pareizais?