Lateko Līzings - Procentu likme

Vēlējos nopirkt datoru, sameklēju RDelectronics i-neta mājas lapā datoru, piedāvāja viss izdevīgāko līzingu "Lateko Līzings"(i-neta mēneša maksa tika norādīta mazāka, krietni mazāka), neko daudz nedomāju un pasūtīju preci līzinga, tā taču tāda zināma firma, bet nekad nebiju domājusi, ka var tā cilvēkus krāpt - gada procentu likme ir 55,38%(kurā tiek vēl aprēķināta maksa par aizņēmēja saistību izpildes kontroli 1.10% no preces pirkuma makas, kas manā gadījumā bija vēl plus 3,51LS) un vēl viņi iedod 5Ls atlaidi nākošajam kredītam, smieklīgi, nekad vairs nekādos darījumos neiesaistīšos ar šo firmu............................zinu, ka pati esmu vainīga, ir jālasa līgums, bet gribu pabrīdināt citus, varbūt ir citas firmas, kas tik ļoti neuzdzīvojas uz citu rēķina....

K kurbulis 28.08.2013

Apkantorēta esat pēc pilnas programmas, procentu likme līzingam citām kompānijām, vidēji ir ap 20% gadā.Izsaku visdziļāko līdzjūtību un citreiz RD iet garām ar pamatīgu līkumu!

I Ingars 28.08.2013

Kredītu kalkulatoram ir informatīva nozīme, tā vienmēr atšķirsies no reālā maksājuma.
Pirms paraksti līgumu, vienmēr vajag to izlasīt, tur procentu likmei ir jābūt uzrādītai.
Kā arī vajag pieprasīt maksājumu grafiku.