LV RU

AS Lateko - Nepilda norunu

Sola kredītu, bet līdzko pārskaita maksu par grāmatvedības pakalpojumiem, tad pazūd.

Kontakt adrese ir šāda
Ar šādu tekstu.
Aizņēmumu saņemsat dienas laikā.maksājuma kvīti mums atsūtat un jums ar pēctam nosūtīsim maksājuma kvīti:
rekvizīti.
As NORDEA.
LV72NDEA0000083575426.
Saņēmējs.
AS LATEKO.
Reg.nr, 40003366651.
Summa 50ls. Maksājuma mērķis, valsts nodeva Lateko firmai par aizņēmumu.

L

Komentāri (5)

Likumsargs 31.05.2012

Redzi, ja Tev skolā būtu iemācījuši loģiski domāt, tad Tevi tagad neapcirptu kā aitu. Izlasot Tevis sniegto informāciju, jau ir skaidrs, ka te uzdarbojās krāpnieks!
Kāpēc? Lūdzu izskaidroju:
- kāpēc kontaktadrese ir ar Krievijas domēnu? Jebkurai sevi cienošai organizācijai ir savs domēns, kurš tiek izmantots e pastiem, nu sliktākā gadījumā kāds no Latvijas e pasta servisiem;
- papētot Lursoft datu bāzi tāda a/s "Lateko" nav, ir a/s "Lateko līzings". Tātad jau jāsāk uzmanīties!
- kāda var būt valsts nodeva privātai firmai? Turklāt valsts nav noteikusi nodevu priekšapmaksu kredīta formēšanai un neviens grāmatvedības pakalpojums nemaksā tādu naudu.

Reāli aizdevēji parasti komisijas maksu ņem no izsniegtās summas, nevis prasa priekšapmaksā!

Ja kāds aizdevējs prasa priekšapmaksu - iesaku uzmanīties un papētīt šādu "aizdevēju" tuvāk! Internetā var atrast ļoti daudz informācijas gan par reāliem aizdevējiem, gan par šāda veida krāpniekiem!

Manā praksē ir bijis gadījums, kad šāda tipa krāpniekiem ir pat ofiss un kases aparāts, bet "atkodu" viņus pēc teksta, ko man stāstīja viens no "darbiniekiem"! Teātris bija nospēlēts kolosāli, bet kad pateicu, ka esmu jūs atkodis, tad šie mani fiksi palūdz aiziet, motivējot ar to, ka viņiem ir pusdienas pārtraukums! Tā lūk!
Neesiet naivi un "ieslēdziet" beidzot loģisko domāšanu!!!

Y YoYo 31.05.2012

Var tak ieiet arī www. firmas. lv un paskatīties vai rekvizīti atbilst rēķinā norādītajiem!!!
Un pareizi Likumsargs norāda: Pirmais un galvenais punkts visām kaut cik lielām iestādēm ir PAŠIEM savs domēns no kura arī tiek sūtīta e-korespondence.
Tiešām ieslēdz loģisko domāšanu, kādā sakarā LV uzņēmumam jāsūta e-pasts no Krievijas domēna???!!!

F Ferdinands 02.06.2012

valsts nodeva Lateko firmai par aizņēmumu... Nu tas ir šedevrs vienkārši

L Linda 05.06.2012

Pirmāmkārtām cik zinu Lateko nemaz nav NORDEA konts un otrām kārtām, ja ieiesi Lateko mājas lapā, tad redzēsi, ka aizdevumu var dabūt tikai aizejot uz ofisu vai filiāli ar pasi. Tak skaidri redzams, ka krāpnieks. Ziņo policijai un Lateko, ka kāds šādi nelikumīgi izmanto viņu rekvizītus.

L lukasnokia 20.06.2012

God. Leopolds, Jūs šajā gadījumā esiet apkrāts. Es pārstāvu AS "Lateko līzings" intereses un pēc klienta informācijas Jūsu gadījums, laikām, nav vienīgais. Akprāptie, atsaucoties uz slūdinājumu internetā, nosūta naudu kredīta izsniegšanai (AS "Lateko līzings" tiešām tādas prakses nav) un pazūd. Daži apkrāptie zvanīja mums un prasīja kur aizdevums. Diemžēl šādi cilvēki neatstāj datus par sevi. Mēs no savas puses iesniedzām pieteikumu par kriminālprocesa ierosināšanu policijā un paziņojam PTACam par šādie gadījumiem, tomēr procesu būs vieglāk virzīt, ja būs reālie cietušie (kā Jūs). Lūdzu Jūs, vai citus cietušos sazināties ar AS "Lateko līzings" valdes locekli Svetlanu Lebedevu (caur sekretāri 67775079) un atsāt savus datus, lai krāpnieki titku sodīti.

Ar cieņu,
Zvērināts advokāts Sergejs Lukašins
tālr.26007483, 67775777

P.S. PIevērsiet arī uzmanību tam, ka slūdinājumos parasti tiek norādīts arī licences Nr., kas nesakrīt ar AS "Lateko līzings" licences Nr. (es nesaprotu kāpēc, jo PTAC mājaslapā var pārbaudīt kuriem komersantiem ir izsniegtas licences), bet acīmredzami, krāpnieki tik lielā steigā sastāda slūdinājumus, ka pielaiž daudz kļūdu un trūkumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes