www.sudzibas.lv Lashviii Studio Slikts serviss, ļoti zema skropstu pieaudzēšanas kvalitāte

Lashviii Studio - Slikts serviss, ļoti zema skropstu pieaudzēšanas kvalitāte

Zema skropstu pieaudzēšanas kvalitāte, lēti materiāli. Nemāk pieaudzēt 3d skropstas, skropstu pušķīši nemaz nelīdzinās 3d skropstām, mana nākamā meistare brīnījās par šo paviršo, uz ātru roku veikto darbu. Kā arī pati Terēzē izturas rupji pret klientēm, nevērīgi, pavirši. Neņem vērā acu asarošanu. Pie nākamās meistares bija grūti noņemt skropstas, sāpēja plakstiņi utt, bija jāpacīnās dēļ lielā līmes daudzuma. Cenas arī nav no zemākajām, tāpēc nevienam neiesaku iet uz šo salonu, velta naudas izmešana, paviršs, nevērīgs darbs!

Papildināts Godīgākliente 20.10.2020

Tieši pieaudzēju pie Terēzes Vikmanes

Vairāk sūdzības par Lashviii Studio

Vagons Komā 21.10.2020

Es săkuma izlasiju piedzersanas paaudze

Dattebane 21.10.2020

Es arī kādu laiku atpakaļ pie viņas skropstas pieaudzēju. Bija ļoti nekvalitatīvi, rupji un izsmejoši izturējās. Pieaudzētās skropstas turējās neilgi, krita ārā, it kā nebūtu pielīmētas (nerunāju par dabīgo skropstu izkrišanu, jo tas ir normāls process). Viņa man nejautāja, kāda veida skropstas vēlos. Ir meistares, kuras pajautā par izmēru un arī par dabisko skropstu veselību, bet viņa vienkārši ķērās pie darba.

L Laura Bērziņa 03.11.2020

Esmu bijusi 2reizes pie šīs meistares uz skropstu pieaudzēšanu vispār nesūdzos perfekta noturība , perfektas skropstas .
Ganjau cilvēkiem vienkārši skauž .

S spaleens34 19.11.2020

Jāa! Pareizi te saka, pilnīgs čau tai pieaudzētajai par klientu apkalpošanu. Un skropstas bija izkritušas pēc nedēļas!