www.sudzibas.lv Lashviii Studio Slikts serviss, naudas izkrāpšana

Lashviii Studio - Slikts serviss, naudas izkrāpšana

Biju pierakstījusies uz salonu, bet nevarēju ierasties uz pakalpojumu, jo biju slima, ka godīgs cilvēks covid-19 laikā uzrakstīju, ka nebūšu, uz ko saņēmu atbildi, ka 50% no pakalpojuma summas + depozīts netiks atgriezts. Nevienā cienītā Rīgas salonā tā nav noticis, pirmo reizi, kas tāds gadījās, par ko biju šokā. Īpašniecei laikam briesmīgas problēmas dzīvē, ja reiz šādi tiek izkrāpta nauda. Nevienam neiesaku, palasot šeit sūdzības, mati ceļas stāvus..

K Koksne 01.05.2022
Bojājums

Pieteicos uz keratīnu matiem, man keratīns matos ir jau vairākas reizes bijis, taču šī reize izrādījās briesmīga. Mani mati bija drausmīgi pēc keratīna ielikšanas, matiņi nolūza un izskatījās šausmīgi. Tā kvalitāte un kā tika likts keratīns bija ļoti slikta. Es neieteiktu nevienam doties uz šo salonu, attieksme slikta, darbs slikts un rezultātā sabojāti mati! Nesaprotu kā var vēl paprasīt lielu naudas summu par šo darbu! Es kā klieente biju neapmierināta un man vēl neatgrieza naudu atpakaļ, pati meistare redzēja, ka kaut kas bija nogājis greizi, bet izlikās ne zinis. Miļās jaukās meitenes, ja vēlaties sabojāt savus matiņus līdz pēdējam, tad dodieties uz lashviii, jums sabojāts matus tā kā nekad un nevarēsiet to labot! Šausmas, šeit ir jāraud no bēdam! Briesmas, briesmas!

P Palīgs neskaidrajiem 01.05.2022

Sorī, es diemžēl nezinu kas ir keratīns matos, uz ko pieteicāties un ko jums izpildīja. Varējāt kādu bildi ielikt, lai var novērtēt šausmas un briesmas. Savādāk tāda tukša runāšana...

N Ne klients 05.05.2022

Sveika! Jā, man bija tāda pati situācija. Meistare vēl nekautrējās pati uzrakstīt, ka nauda esot jau noņemta no kartes, jo pieteikšanās uz procedūru notiek online un ir jāievada kartes dati. Savu piekrišanu par šo nedevu, pieņemu, ka ir uzmanīgi jālasa noteikumi piesakoties uz procedūru online, jo šādā veidā salons iekasē naudu un visuem pierakstiem (50% no procedūras cenas +depozīts). Samaksāta tiek gandrīz visa procedūras cena. :) Karti protams pēc tam uzreiz nobloķēju, jo meistari nekautrējās paši izmantot kartes datus, lai veiktu nenotikušās procedūras apmaksu online.