www.sudzibas.lv Languagespire.com Nemaksā par paveikto darbu

Languagespire.com - Nemaksā par paveikto darbu

Uzņēmuma juridiskais nosaukums - All Nations Digital Services.
Sākotnēji viss lieliski, komunikācija, atsaucība, tad sākas problēmas. Mainās darba nosacījumi, tad arī apmaksas apjoms, mistiskas atskaites, kur nevar izsekot padarītajam, pēc tam it kā slikta kvalitāte, tāpēc maksās mazāk, tad izdomā stāstu, ka kāds no Latvijas viņus nomelno, bet beigās pēc padarītā pazūd un neatbild, alga tā arī neienāk.
Trustpilpt vairākas negatīvas atsauksmes, taču tagad vairs nevar pievienot, jo izdzēsa lapu.
Esiet uzmanīgi, sekojiet līdzi uzņēmuma reputācijai!
Tagad ir informācija, ka atkal meklē darbiniekus Latvijā.

F

Z Zita Reča 22.11.2022

Pret šo sūdzību attiecos piekrītoši un pozitīvi, jo arī pašai ir tieši tāda pati pieredze ar All Nations Digital Services jeb Languagespire. Tiešām riebīga attieksme no vadītājas Zsuzsi Kása no Bulgārijas (spriežot pēc Facebook profila informācijas) puses. Tiklīdz tu esi padarījis darbu vai parunā ar viņu par kaut ko saistībā ar maksāšanas termiņiem, tā uzreiz paliek rupja saziņā, pēc tam pazūd, nesamaksā, neatbild uz nevienu e-pastu un tiec pilnībā ignorēts. Bet kamēr tu strādā, tikmēr viņa ir pieejama 24/7 praktiski un atbild visu laiku. Kad esi padarījis - ne naudas, ne atbilžu.