www.sudzibas.lv Languagespire.com Nemaksā saviem freelanceriem

Languagespire.com - Nemaksā saviem freelanceriem

Nemaksā saviem freelanceriem par izpildītu darbu (tekstu/teikumu ierunāšana caur aplikāciju), vienmēr ir attaisnojums kāpēc nav pārskaitīta nauda vai arī attiecīgi ignorēšana. Telefona numurs neeksistē. Pagājuši vairāk kā 2 mēneši kopš darba izpildes.

E

T TransLeiteris 15.10.2022

Kas rakstīts līgumā?

E Evelina55 15.10.2022

Minēts līgumā, ka līdz 10.08. pārskaitījums, sākotnēji es kavējos ar termiņu, uzrakstīju vai varu iesniegt dažas dienas vēlāk, viņi apstiprināja, ka jā. Un tad tālāk klusums 3 nedēļas un dažādi attaisnojumi, ka bankas konts nav pareizs utt.

D Dace Skāmane 21.11.2022

Evelīna, varbūt Jums pat paveicās, ja vien Jūsu sadarbība aprāvās jau audio ierakstu stadijā... Tiem, kas gāja tālāk, darija pēc tam vēl lielākus apjomus, sanāca smagāks sitiens pa pakaļu...

D Dace Skāmane 21.11.2022

Principā var sadarboties, ja gribas pavadīt savu brīvo laiku, smagi strādājot pie kompja lielu kvantumu tehniska darba, bet ar augstu precizitāti, sasprindzinot dzirdi un iedziļinoties valodas niansēs, lai bez kļūdām visu dzirdēto tekstu uzrakstītu. Šaubu gadījumā par pareizu komatu lietošanu vēl paguglējot,kā īsti ir pareizi. Kāpēc ne? A un beigās godīgi nopelnītās naudas vietā saņemt neprofesionālu attieksmi, ignoranci un Jūsu jautājumu epastiem un vēl jo vairāk - verbālus uzbrukumus un nepamatotus, Jūsu centīgo darbu pazemojošus uzbraucienus. Ja meklē kautko tādu, tad šie scammeri būs īstie, ar ko sapīties!

L Laima12345 07.12.2022

Jā, pilnībā piekrītu 100% sūdzībai. Es arī tur strādāju gan ierakstot Voice recordings, gan Transcription un nesamaksāja vairāk kā 200Eur. Daudz laika pavadīju pie projekta. Tagad caur Appen mēģinu komunicēt, bet viņi tik raksta: "We would understand how you feel concerning a payment if we were in your shoes as well. We have tried to explain this situation, and you have completed this task through a third-party company-- Languagespire. We would want to help as much as we can. At this point, you may have to connect with your company to inquire about your payment since Appen already issued the payment to them."