Lampaungaisma.lv - Slikts serviss

Pasūtīju lampas ar reklāmu- piegādāsim nākamajā dienā. Rezultātā pēc 2 nedēļām vēl nebija piegādāts. Meitene galā atbildēja, ka jāsazinās ar pārvadātāju, pie tam man, nevis viņai. Atsūtīja izsekošanas numuru, kurš bija kļūdains. Pusdienu pavadīju zvanot kurjerfirmai, kur pateica, ka nepareizs izsekošanas numurs, lai noskaidrojot precīzi un zvanot atkal.
Atkal lampaungaisma.lv meitene nosauca citu izsekošanas numuru un nepiekrita zvanīs pati, jo viņa nevarot paātrināt procesu un, ja kas pazūd, man pašai viss ir jāmeklē un jāzvana, lai gan pasūtījumu veicu pie viņiem ar piegādi, nevis pati organizēju piegādi.
Kurjerdienestā, atrada pasūtījumu, teica, ka lampaungaisma.lv esot iedevusi nepareizu numuru mums, tāpēc pasūtījumu nepiegādājot.
Esmu tik neapmierināta ar šo firmu! un viņi pat nejūtas vainīgi, tā gadoties...
Nekad pie viņiem vairs neko nesūtīšu.

P