Lampaungaisma.lv - Slikts serviss

Pasūtīju griestu lampas interneta veikalā. Mājas lapā bija minēts, ka lampu varēs saņemt nākošajā dienā, bet patiesā piegāde plānojās nedēļu vēlāk. Piegādes dienā zvana kurjers un Saka, ka piegādātāji pasūtījumu kļūdas pēc ir noformējuši divās kastēs un, ja vēlos saņemt pasūtījumu, tad man jāmaksā dubultā. Manuprāt, uzņēmums nodarbojas ar klientu krāpšanu.

J

E elste 09.09.2022

PASŪTĪJU STĀVLAMPU .DPD KURJERS ATVED PEC ILGA LAIKA NE TĀ KĀ BIJA SOLĪTS,PAKU, KURU KURJERA KLĀTBŪTNĒ ATVEROT TIKA KONSTATĒTAS KARTONA KASTĪTES AR MATERIĀLIEM CELTNIECĪBAI.ADRESE MANA ,UZVĀRDS MANTS-SŪTĪJUMS MISTISKS.ZVANU UZ LAMPASUNLAMPAS TUR NEKO NEVAR PASKAIDROT,PEC KĀDA LAIKA ATSŪTA APTAUJAS ANKETU VAI ESMU APMIERINĀTA AR SAŅEMTO PASŪTĪJUMU.ŠOKS.ATKAL ZVANU.SOLĪJUMI UN BEIDZOT PAZIŅOJUMS,KA DOTĀ PRECE VAIRS NAV.NEPASŪTIET ŠAJĀ KANTORĪ .ŅIRGĀŠANĀS UN VAIRĀK NEKAS.KLIENTE NO DAUGAVPILS SILVIJA.