LV RU
www.sudzibas.lv Laimes Lācis Attieksme pret darbiniekiem

Laimes lācis - Attieksme pret darbiniekiem

Lūdzu nemeklējiet darbu šajā bērnudārzā. Sola vienu, līgumā pavisam kas cits, algas neizmaksā laikā, maksā aploksnē. Atlaiž bez brīdinājuma un paskaidrojuma, ja pieprasa savu nopelnīto. Ļoti nekvalitatīvs darbs ar bērniem, jo pieņem tās audzinātājas, kuras gatavas strādāt par mazu algu. Piemēram rotaļu bēbīšu grupā neredzīga meitene ar neatbilstošu izglītību vada nodarbības. Bez līguma, cik zināms. Vadītāja laba, bet valdes priekšnieks Rubens - kaut ko tādu vajag pavērot. Liekas, ka slims ar galvu. Runā vienu, dara pavisam citu.

K

Komentāri (16)

P Paracelsus 21.10.2015

Lūdzu, uzrakstiet, ja kādam vēl ir viedoklis par šo bērnu dārzu "Laimes lācis".

Plānoju tuvākajā laikā vest savu bērnu uz šo dārziņu, bet lasot atsauksmes - mans viedoklis sāk mainīties...

M Mmamma2 26.03.2017

Mes izstajamies. Vaditajam ar galvu nav viss kartiba. Un audzinatajas... ka paveicas...

E Enija S 23.10.2015

Savu bērnu laižu šajā bērnu dārzā un varu teikt tikai to labāko.
Audzinātājas un auklītes ļoti rūpējās par manu bērniņu. Vienmēr samīļo bērniņu. Aizejot pakaļ savam bērnam, redzu, ka nekad bērns nebūs viens nepieskatīts. Vienmēr bērnam blakus ir audzinātāja.
Laužot bērnu šajā bērnu dārzā, zinu, ka bērns ir drošībā.

M Mmamma2 26.03.2017

Jums noveicies ar audzinatajam. Mums bija pilnigi pretiga attieksme!

J JAI 26.11.2015

Соглашусь, что у Rubena Lopez (1990 года рождения) не все в порядке с головой, с ним ни о чем нельзя договориться, на папины деньги открыл частный садик "Laimes Lācis" и ходит выкаблучивается, нехарактерно много времени крутится возле детей, то он на площадке, то идет в столовую, то идет в группу, когда детки идут ложится спать. Крайне подозрительно, что такой молодой человек, не обладающим специальным образованием ( ведь нигде нет информации о том, что у него есть педагогическое образование) и опытом по воспитанию детей проявляет такой чрезмерный интерес к детям (садик открылся недавно), ведь на это есть воспитатели с педагогическим образованием.
Ни мне, ни моим подругам частный детский садик "Laimes Lācis" в общем не понравился.
Не очень любят деток, особенно русских, воспитатели позволяют себе бить детей по рукам, ругая дергать за одежду, в песочнице разрешать совсем маленьким деткам обсасывать лопатки и формочки и цепляться к более старшим детям. Любят себя хвалить и говорить неприятные вещи про другие садики, например про д/с "Karlsons" и „Mazulītis”. Цены за пребывание ребенка в садике меняется, звонишь говорят одну цену, приходишь с садик уже другая цена. Интересен, тот факт, что это здание детского сада продается, а после продажи здания, где будет находится детский сад, и будет ли вообще он существовать? Хотя администрация сада утверждает, что сад не продается, а если зайти в просторы инета, то можно найти объявления о продажи здания детского сада "Laimes Lācis"

S Sarov 08.02.2016

Рубен этот действительно неадекват.
Строит из себя не пойми что..а сам тупой как пробка.

R Regy 04.07.2016

Mīļās mammas neiesaku Jums vest savus pašus mazākos bērniņus uz šo dārziņu. Es nožēloju katru tur aizvestu dienu... Jo viņa visu, kas tur notika atnesa uz mājām... Sākot ar to ka pirmajās dienās audzinātājas zvanīja jau pēc 30 min lai dodos bērniņam pakaļ, turpinot ar to ka mazo pāris reizes atradu, nokakajūšos līdz ausīm (jo nav jau kas pamperu nomaina). Tas ka bērnam nekāda uzmanība netika veltīta-pat kripatiņa mīlestības, kas pašiem mazākajiem ir tik būtiska... Un dārziņa attieksme ir tāda, ka vaina ir ģimene vaina ir mājās... To laiku atceros kā murgu- to dārziņu varētu saukt par "nelaimes lāci"

M Minus_pluss 15.08.2016

Рубен - ненормальный. Жлоб ещё тот.
Это блондинка- vadîtàja. С*ка ещё та, вы простите конечно, но она жутко не любит русские группы (поверьте, я знаю о чем я говорю).Будет вам улыбаться, все время, дико не понравилась, причём сразу.
Медсестру надеюсь уже нашли, а то, когда я про неё спрашивала, мне говорили, что она в отпуске.
Единственный плюс - столовая.

A atvase 04.10.2016

Katram laikam citāda pieredze. Varbūt tas atkarīgs no konkrētās audzinātājas? Man savukārt ir ļoti pozitīva pieredze. Palaidām tur bērnu no 1 gada vecuma, kad tik tikko staigāt bija sācis, tagad jau būs 1,8. Cik vien varu redzēt - vienmēr viss ir ideāli, pieskatīts, aprūpēts, audzinātājas mīļas, iedvesmojošas, ārā lielisks rotaļu laukums. Dažas reizes ir gadījies atnākt tad, kad bērns ir tikko apkakājies, taču kurš var galvot, ka kādā citā dārziņā kaka būtu pamanīta ātrāk? (Mans bērniņs bieži vien pakakā neuzkrītoši un tad staigā un spēlējas tālāk, it kā nekas nebūtu noticis).

Kas attiecas uz direktoru, nezinu, vai galva ir kārtībā vai nekārtībā, taču man atstāj pozitīvu iespaidu tas, ka viņš daudz staigā apkārt un, šķiet, nemitīgi uzmana, kāda atmosfēra ir grupiņās, ko dara audzinātājas utt, tas sniedz drošības sajūtu - viss nav atkarīgs tikai no atsevišķas audzinātājas, viss ir kontrolēts, un liekas, ka viņam tiešām rūp bērnu attīstība un vispārēja atmosfēra.

S Summertime alone 24.10.2016

Этот директор при устройстве на работу унижал педагогов.чудовищные воспоминания..

M Magic 02.11.2016

А кто знает, какие там условия работы для нянечек?

S SUSISBUSIS 28.02.2017

ESU LOTI NE APMIERINATA AR SO BERNU DARZU,LOTI SLIKTA ATTIEKSME PRET JAUNIEM STRADNIEKIEM,KAS TUR STRADA,ZINU PEC SAVAS PIEREDZES,PARAK DAUDZ PIEPRASA NO STRADNIEKIEM UZ KRAUJ DAUDZ DARBA,KOLEGI IR RUPJI,UZ TEVI SKATAS TA ITKA TU NE BUTU CILVEKS A KADS MESLU MAIS,SAKU JUMS TO JO ESU STRADAJUSI TUR PAR AUKLI,DARBINIEKI MAINAS KA ZEKES,A KRIEVU GRUPAS AUDZINATAJAS IR RUPJAS PRET KOLEGIEM UN UZ BERNIEM BLAUJ,MANAS KAJAS SAJA DARZINA NE KAD NE BUS,NE RUNAJOT PAR TO KA SAVU BERNU VEST TURP

B balins 25.11.2019

LABDIEN

S SUSISBUSIS 28.02.2017

ne liels ieteikums grupas audzinatajam no dazam grupam ,kas ir laimes laci esat laipnakas pret kolegem neesat cuskas,un tik rupjas,tas ne kas ka jus esat audzinatajas,un citi ir apkopeji vai aukles,jus esat tadi pasi cilveki ka vini,un jusos nau ne ka tada kas nau vinos,migeras

S Summertime alone 28.02.2017

Люди добрые! Этот лопес! Он неадекватный, нужно подключать полицию

M Matsuda 31.05.2017

А можно по-конкретнее, чем вызвана такая реакция?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes