Laima Upeniece - ģimenes arsts

Ужасный семейный врач! Даже нельзя сказать, что это врач. С таким поведением и отношением к пациентам диплом врача должен быть анулирован! С самого порога становится понятно, что человек сидит на данном месте чтобы самоутверждаться над слабыми и больными людьми. Строит из себя строгую госпожу, которая при всем при этом говорит такие глупости на медецинские темы, только бы в противовес мнению других врачей, которые являются врачами с большой буквы. Тошно слушать и видеть такое существо - ее похоже в другом вузе учили. Все что умеет, так это хамить, скандалить и мерить рост. Все остальное делает медицинская сестра. Ни о какой помощи говорить не приходится. А как по телефону больным людям отвечает.......это в уме не укладывается. ПОЗОР!

D Dana123 25.03.2015

Полностью согласна!!!

D Dana123 25.03.2015

Пичкает новорожденных детей антибиотиками, если не помогает - без анализов выписывает другие антибиотики. Не боится летальных исходов. В лицо говорит...что месяцами младенцем выписывает антибиотики. Опыт - 11 лет. Это ничто...Вызывает на приём новорожденных - сама не появляется. На простые вопросы ответить не может - отвечает поверхностно...Медсестра - не компетентна ни в одном вопросе...только по телефону - всех отсылает. Пичкала моего ребёнка антибиотиками - после проверки трёх врачей - она убивала иммунитет здоровому ребёнку!!!Будьте осторожны!!!

V vasiljev 14.05.2015

Согласна! Мне сказала, что женщину на УЗИ молочной железы надо направлять только после 50 лет, и то если есть жалобы. Это можно представить? С таким уровнем онкологических заболеваний в наше время и такая глупость! Я вышла обескураженная и не веря своим ушам. Даже жаловаться на такую бездарность не хочется.

I Innuendo 31.01.2016

я тоже умудрилась такую херню услышать, только от другого врача. просила дать направление на маммо - в итоге - это же больно, нафига тебе это и т.п.
видимо в этой стране врачи считают необходимым выписывать направления только в морг >< или в хоспис, в лучшем случае

K Katjus 07.09.2015

Не могу согласиться с предыдущими отзывами. Я нахожу Лайму очень отзывчивым доктором и как для молодой мамы она всегда уверяла в здоровье малыша и лишних лекарство нам никогда не предлагала. Я замечаю, что доктор всегда смотрит на общую картину здоровья и помогает советами. Медсестра тоже очень нравится. По телефону всегда доброжелательны. Жаль, что у предыдущих людей такой опыт.

K Krikšuks 02.11.2015

piekritu, ka šī ārste nav cien8ga saukties par ārsti-pediatri.
Bērnam pirmajā mājas vizītē atnāk ar divu nedēļu nokavēšanos, uz jautājumiem atbild nelabprāt un ar "uzbraucieniem".
1.mēneša vizītē ir tikai māsiņa, kas nomēra, nosver un viss. Ja kādi jautājumi, lai zvanot dakterei telefoniski.
Pec divam nedelam bernam ir iesnas, zvanam dakterei, lai konsultetos telefoniski kā rīkoties. atbilde no vinas-es neko nevaru palīdzēt, zvaniet māsiņai un visu nokārtojiet...
2.mēnešu vizīte-uz jautajumiem atbild skopi, nekādas pārbaudes neveic, potē visu pēc kārtas, neinformējot kas tās par potēm, pošu pasi uz rokas neatdod, jo uzreiz neesot laika aizpildit...
Tiešām neiesaku šo "pediatri" ļoti pavirša un nievājoša attieksme.

A ausmina 08.11.2015

Es vispar esmu šoka par šo gimenes arsti!
Slimoju ar klepu un iesnām 2 mēnešus, grūti elpot un galva pušu plist, deguns aizlikts, plaušās gārdz un pilnas ar krēpām!
Aizejot pie dakteres atpilde ko no viņas sagaidīju mani nošokēja! Pasakot dakterei ka es gandrīz vai nevaru paelpot viņa atbildēja: ja tu nevarētu paelpot tad pie manis kabineta nesēdētu!
Aizsūtija mani mājas lai dzerot daudz tēju un guļot gūlta!
Es protams šoka!
Pec 2 dienām man palika vēl sliktāk, naktīs gulēt nevarēju, likās ka galva pušu pārplīsīs! Žoklis sāpēja! Zvanu dakterei, lūdzu lai iedot nosūtījumu uz rengenu plaušām un deguna dobumiem uz ko viņa atbildēja ka tas ir pilnīgi nevajadzīgi jo tur ir lieka apstarošana un priekškam man tas vispār vajadzīgs! Piedāvāju pat pati samaksāt par rengeniem, ne visadies atrunāja!
Beigas kad uzzināja ka man ir veselibas apdrošināšana ta tada laimiga nosūtija uz pilno asins analizi, pirmstam gribeja tikai virspusejo asins ainu!
Nākamajā diena eju ar analīzēm pie dakteres un zinat ko viņa man atklāja?!
Pec viņas domām man esot kau kāda neliela alerģija, izrakstija zāles un pušamo pret alerģiju.
Protam labāk man nepalika!
Kārtēja vizīte pie dakteres viņa konstatē ka slimība varētu būt manā galva un vispar man būtu jaiet pie psihologa jaruna ar viņu, jo mans organisms sūtot signalus ka manā dzīve kau kas nav kārtība!
Izejot no kabineta es biju zvērīgi dusmīga!
Aizbraucu pati pie pulmanaloga!
Kur mani uzreiz nosutija uz rengeniem jo pulmanalogs baidījās ka man varētu būt jau ielaista tuberokloze jo klepus man bij drausmīgs!
Pec 4 stundam uzināju ka man ir jau ielaists deguna dobumu iekaisum un paldies dievam hronisks bronhits nevis tuberkoloze!
Paradiju pulmanalogam kādas zāles man daktere izrakstījusi. Ārsts šoka! Tādas zāles man vispar dzert nedrīkstot!
Izrakstīja man antibjoti kursu!
Jau pec nedēļas es sāku justies kā cilveks beidzot vareju normali elpot, pārstāja sāpēt galva!
Ja pati nebūtu gājusi uz savu galvu pie cita ārsta vinja mani būtu noārstējusi līdz zārkam!
Par māsiņu vispār nerunāsim!
Taisot poti 2 gadniekam paņēma izdūra cauri plecam pat neatvainojās!
Pieprasīja no manis naudu par pošu pasi bērnam par kur vipar nav jamāmaksa!

Certik 17.11.2015

Уважаемые комментаторы! Если Вам не нравится Лайма Упениеце, как профессионал, милости просим к Петерису Войцеховичу. Даже знать не будете, от чего помрёте. А если нуждаетесь в хамском отношении, Вас ждёт д-р Карклиня. Поверьте мне: за 54 года я встретил только двух Врачей- Галию Калинкину и Лайму Упениецу. Наша семейная врач Лайма Упениеце, и я никогда не пожалею о своём выборе

M maculevich 06.01.2016

Переполнена эмоциями, только вчера в очередной раз столкнулась с так сказать "профессионализмом" Laima Upeniece, второй год ходим к лору платно, так как Лайма Упениеце не видим причины выписывать нам направление - а ребенок весь в зеленых соплях, бедолагу тошнит когда он сморкается, в садике намекают - а "врач" мне сказала - если так хотите идите на платный прием. Мы только от платного посещения ЛОРА и- у нас ГЕЙМОРИТ!!! В прошлом году звонила когда у ребенка температура была 3 дня 38-39, чтобы вызвать на домашний прием - медсестра сказала по телефону доктор Вам отзвонит и все с тех пор доктора я не видела и не слышала!!! Итог один - менять врача срочно!!! как уже сделали мои знакомые многие!

B Baja. 11.04.2016

Dakteres pārliecība ir tāda, ka 99% saslimšanu iemesls ir meklējams pacienta "galvā". Daļēji tam piekrītu, tāpēc pagaidām daktere apmierina. Tiem, kas šādam mazliet homeopātiskam uzskatam nepiekrīt, ar dakteri kopīgu valodu neatradīs. Kā mīnuss varētu protams būt antibiotiku izrakstīšana bez iekaisuma konstatēšanas. Jā, daktere ir "strogā", taču domāju, ka tādā veidā viņa cīnās ar "simulantiem". Kā par pediatru, nav tādas pieredzes, lai komentētu. Kā reiz man pati dr.Upeniece teica: "Katrs saņem tādu ārstu, kādu pelnījis".

A Artūrs Rajevskis 07.02.2017

Tas nav arsts. guvu rokas traumu, ne riga. pazvaniju, gribeju pieteik slim.lapu. teicu,ka nevaru sobrit atbraukt,varu rit. a vinja saka, nezinot ar ko runa. nu ar vinju nevajag iesaisties kontakta