www.sudzibas.lv LAF nami SIA jeb Lafipa N Izvairās no atbildības un paskaidrojumiem

LAF nami SIA jeb Lafipa N - Izvairās no atbildības un paskaidrojumiem

LAF nami SIA jeb Lafipa N, kas nomainīja savu nosauku pēc nopietnām skaidrošanās lietām (juridiskā adrese Dzirnavu iela 31 - 53, Rīga) pārvaldnieks Andrejs Griķis.

Mūsu namu Kurzemes prospektā 18 jau apsaimniekoilgāku laika posmu. Tomēr ar nosaukuma maiņa nemaina viņu attieksmi pret iedzīvotājiem. Ilgstoši apkrāpj nama iedzīvotājus. Nepamatoti un mistiski iekļauj rēķinos par apsaimniekošanu dažādas maksas. Finanšu atskaitēs par apsaimniekošanu uzrāda fiktīvas summas, bet iedzīvotāji nav skaidrībā par ko. Izmanto savu ilgstošo rūdījumu, lai turpinātu uzdzīvot uz mūsu rēķina. Nams kopš Lafipa N jeb LAF nami SIA viņu apsaimnieko ir nolaists līdz klinķim. Komunikācijas nav savestas kārtībā visi vadi un elektroinstalācijas nav nostiprinātas un apdraud dzīvību! Jumts tek, katru gadu tiek maksātas summas, kas jau satsāda 6000 Ls, bet rezultāts nav. Augsējos stāvos elektrība ir pazudusi, jo caurais jumts tek un ūdens izraisa īssavienojumu.Katru gadu izdevīgi iekasēt naudu un līdz galam nenovest remonta lietas, lai atkal nākamajā gadā varētu turpināt iekasēt naudu. Nama iedzīvotāju kopsapulcēs tikai attaisnojas, ka nevar neko darīt, jo nezin ko lai dara. Ilgstoši neatbild uz iesniegumiem un sūdzībām. Nepamatoti sāka iekasēt naudu par elektrības zudumiem. Mūsu uzkrājošo kapitālu ir izlietojis bez mūsu ziņas. Rēķinā iekļauj mistiskas summas, bet salīdzinot ar Rīgas Siltuma rēķiniem par kopējiem parādiem un Lafipa N jeb LAF nami SIA ir manāmi, ka LAF nami SIA iekļauj apsāubāmi lielkākas summas un nama kopējais parāds atskaitēs arī ir sakāpināts. Ko lai dara kā lai cinās ar rūdītu apsaimniekotāju, kas apsaimniekos tā, ka paliksiet bez jumta virs galvas un elektrības ziemas vidū! Vairākas blakus eso'sas mājas jau ir atteikušās no viņu pakalpojumiem. Un izr'ad'as Lafipa N ir arī melnajā sarakstā!

O

O Olga 06.08.2009

Mūsu namu iepriekš arī apsaimniekoja, bet neizdarītie darbi un nepamatotie rēķini lika mums rīkoties un atteikties no Griķa pakalpojumiem. Kurzemes prospektsd 18 ir blakus mūsu namam.

Jūtu līdzi. Cerams tiksiet vaļā no negodprātīgā apsaimniekotāja! Mums dotajā brīdi apsaimnieko Kurzemes nami un esam apmierināti ar viņu pakalpojumiem! Par visām izmaiņām rēķinos ir iepriekš brīdinājumi!

F Fomenko 07.08.2009

Vai tad tiešām nomainot nosaukumu Griķis turpina savus darbu. Vai kāds nevar kontroli uzsūtīt viņa kantorim. Pašam pieder vairāki īpašumi. Vai viņs ir ieguvis viņus legāli namos, kurus viņš pats apsainieko? Es ieteiktu ātrāk atteikties no viņa pakalpojumiem.

M Maija Venska 09.08.2009

Vai Jumtu salaboja?
Vai pagrabā trubas nomainīja?
Vai elektrības vadus, kas turās uz puņķiem savedis kārtībā?

Nav ne kā izdarījis! Griķim nav kauna! Griķis tikai iekasē naudu un apkrāpj mūs. Kauns, kauns, kauns. Vai viņš var ieskatīties mums? Katru sapulci viņs iedūris skatienu grīdā, lai nav jāskatās apkrāptajiem iedživotājiem. Kā šī zeme pacieš tādu nelieti. Visu mūzu nostr''adāju rūpnīcā. Tagad nevaru mierīgi pavadīt savu pelnīto atpūtu. Jābaidās ka paliksū bez elektrības, bez ūdens un vai ziema vispār būs siltums. Kā drīkst šādus uzņēmumus kā LAF NAMI pielaist pie apsaimniekošanas. Vai tiešām nav cilvēku, kas viņu nolitku pie vietas????

A Aigars 10.08.2009

Andreja Griķa bandu jau sen cietumā gaida. Gan jau dienas ir skaitītas šādam cilvēkam. Ar mietu dzīt.

L Laura 11.08.2009

Mūsu skolai viņš ir vai bija sagādnieks. No skata prātīgs vecīts gados, bet īsta čūska. Tomēr kā apsaimniekotājs ir īsts nelietis. Manas mātes māju ir apzināti novedis līdz avārijas sta'voklim. Ko lai saka, CĪNATIES! Kopā dzībvokļa īpašnieki ir spēks, paņemiet no pasūtiet Griķi trīs mājas tālāk.

I Iedzīvotājs 12.08.2009

Ņemot vērā izteiktos draudus palikšu anonīms. Jo pēdējā laikā vairs nevar Justies droši pats savā dzīvoklī.
Kopumā dzīvoju tajā pašā Kurzemes prospektā 18. Ja es būtu iepriekš zinājis, ka nevajadzētu pirkt dzīvokli šajā namā būtu pavisam cita situācija. Bet es esmu viens no nelaimīgajiem iedzīvotājiem, kas katru dienu saskarās ar apsaimniekotāja neizdarībām.
Diemžēl man jāsaka, ka jautājot par esošo situāciju ar komunikācijām, jumtu, elektrību un pagraba trubām. Atbilde skan gauži vienkārša .. aizejiet apskatieties, kas Jums jādara un dariet. Jūsu iedzīvotāji ir slikti, nejauki, pārādnieki. Rada problēmas citi nesūdzās atšķirībā no Jums. Tās ir Jūsu problēmas.
Vai šādu atbildi varētu uzvert ar mierīgu prātu? Tā nav mūsu problēma, ka apsaimniekotājs nevar tikt skaidrībā ar parādiem, jo parāk neaktīvs šajā ziņā. Pielikumā aplūkojiet reālo situāciju un pasakiet vai tiešām sūdzībām nav pamats???

P.s. Cienījamais A. Griķi, ja reiz mēs iedzīvotāji esam tik slikti, tad atsakies mūs apsaimniekot un ļauj mums pieteikt citu apsaimniekotāju, kas savedīs kārtībā tās lietas, kuras gadiem netika risinātas.

I Iedzīvotājs 12.08.2009

Dažās papildus bildes, kas atspoguļo reālo situāciju.

V Vīksna 15.08.2009

Pilnīgi piekrītu, ka šis apsaimniekotājs tikai nepamatoti iekasē naudu, bet apsaimniekošana nenotiek, izņemot gadījumus, kad tiek nosūtīts rēķins par apsaimniekosānu.

Nama telpas atrodas drausmīgā un nesakoptā stāvoklī. Kāpēs mums jāmaksā nauda par neizdarītajiem darbiem? SIA LAF nami tikai izraksta rēķinus, bet kur tad ir apsaimnniekošana?

Noslēgsim atsevišķi līgumu ar Rīgas Ūdeni, Rīgas siltumu un Latvenergo un telpas han jau paši saviem spēkiem uzkopsim.

Jāizbeidz šī bezatbildība.

Z Zilaisvalis 19.08.2009

Apsaimniekotājs nav izdarījis daudzas lietas un tas nav apstrīdams fakts. Ieteicams sūdzēties Rīgas pilsētas īres valdē. Jebkurā gadījumā apsaimniekotājam jāatbild par neizdarītajiem darbiem. Laf nami Sia jau ilgus gadus un arī ar citu nosaukumu, kas ir bijis iepriekš turpinās to pašu iemīto taciņu, ja kāds viņus neuzvedīs uz pareizā ceļa.

I i. 23.09.2009

NEKAD NEIESAISTIETIES NEKADAS DARISANAS AR SO APSAIMNIEKOTAJU!!! Mums ari kadreiz bija sis apsaimniekotajs Grikis (Laf Nami, Lafipa N uttt.), tas bija drausmigakais murgs, nauda tika iekaseta un NEKAD nesanemam kokretu katra santima izlietojumu, tika paraditas apsaubamas tabulas ar aprekiniem, kuri bija nesaprotami, mistiskas summas par darbiem, kuri nekad netika veikti utt!!! Mes lauzam ar so apsaimniekotaju (Grika firmu SIA LAF NAMI, pirms tam bija Lafipa..) ligumu un iesakam to darit jo atrak jo labak, jo katrs santims, ko vinam maksajiet, aiziet vina kabata, nevis majas apsaimniekosana, bet naudas izlietojuma atskaiti nedabusiet NEKAD !!! bija tikai muzigie Grika kunga runas pludi, pilnigi bezjedzigi un besatura! Kad tadus apsaimniekotajus vienreiz sodis!!!

E Einšteins 06.10.2009

Sakiet lūdzu cik liela ir apsaimniekošanas maksa?

V Vidvuds 07.10.2010

Neģribu piekrist visiem apgalvojumiem, jo īpaši - par apsaimniekotāja pienākumiem līst no ādas laukā tajos gadījumos, kad māja nav norēķinājusies par apsaimniekotāja pakalpojumiem.

Tā bija vislielākā muļķība no tālaika politiķu puses - pieļaut dzīvokļu privātīpašuma tiesības vecajās daudzdzīvokļu mājās kurās ___PILNĪGI VISS___ ir kopējs un iespēju ierobežot atsevišķu nemaksātāju tā, lai necieš citi, praktiski nav.

M Māris 19.12.2010

Cik legāla ir maksas par k.ūdens cirkulāciju iekasēšana apkures sezonas laikā?? tad vēl karstā ūdens uzsildīšana un tad vēl korekcijas...!!!
JĀMAINA STEIDZAMI APSAIMNIEKOTĀJS!
Piemēram, SIA "Namu apsaimniekotājs" Brīvības 155/5 - visi izdevumi, veiktie darbi ir skaidri apskatāmi pie katra rēkina.

A Axl 20.01.2011

Domāju, ka mums vienīgajiem ir problēma ar Laf nami, bet izrādās arī visām citām mājām, kuras apsaimnieko Laf nami ir problēmas. Saka, ka nav naudas ir parādi, jūs saprotiet māja veca eiropas projekti slikti, jāņem kredīts. Melo un slēpj reālo situāciju. Saka, ka ir atjaunojuši apkures stāvvadus, lai siltāk būtu: Izgāju visus stāvus un reāli, nekas nav mainījies. Pagrabā atklāju, ka turpgaitas un atpakaļgaitas caurules samainītas vietām, kas pazemina visiem dzīvokļiem siltumu par 3-4 grādi. Uz jautājumu par sliktajiem jumtiem, to nomaiņu: atbilde, mēs neatbildam par to, jo māja tak veca un remontam naudas nav, jūs paši to nevēlaties darīt. Ar šo apsaimniekotāju ir tīrais posts.