www.sudzibas.lv Ladyloan Krāpšanas, slikts serviss nekādas pretīmnakšanas

Ladyloan - Krāpšanas, slikts serviss nekādas pretīmnakšanas

Uzņēmums piedāvā īstermiņa aizņēmumi 250 eiro pārvērst 4 gadu kredītā, kur kopējā summa atmaksai sasniedz gandrīz 1000, ļoti neatsaucīgs nepiedāvā citu kredīta dzēšanas laiku. Veicu pagarināšanu iemaksāju lielāku summu, bet pamatsummu nedzēsās, kredītlīniju lai nomaksātu iesniedzu 5 dien un veicu maksājumu 5 dien, tāpat aprēķināja vēl, ka jāmaksā klāt. Arī tur ieskaitīju vairāk un atkal nauds summa pazuda. Var jau zagt, bet kaunam tak jābūt! Sazinājos vairākas reizes, bet maļ vienu un to pašu, tāpēc neiesaku nevienam šai uzņēmumā aizņemties naudu. Nekādas pretimnākšanas, nekādas atsaucība. Iesaku valsts iestādēm papetīt šo uzņēmumu tuvāk cik likumīgi ir viņu procenti un piedāvātie kredītu dzēšanas varianti. Izrēķināju, ka man izdevīgāk šo kredītu atstāt kredīt piedzinējiem, jo tur var vienoties par konkrētu summu un laiku kurā atmaksā kredītu. Pat viņu konkurentiem ir kauna sajūta, saprot ka pagarināšanas procesā jau savu peļņu ir ieguvuši un ļauj pamatsummu nomaksāt bez kredītprocentiem. Ladylon tādas iespējas nepiedāvā. Domāju, ka griezīšos arī patērētāju aizsardzībā, jo neizvairos atgriezt summu, bet pārmaksāt vismaz saprata robežas, un ja nekļūdos likums neatļauj vairs šādas pārmērīgas procentu pārmaksas

18.03.2019

V

Ventilators 18.03.2019

Rakstiet PTAC. Jā, ir ierobežojumi %, bet nav ierobežojumi citām lietām, ko viņi var pacelt katru reizi. Kaut kur bija raksts vai sižets par to. Arī likuma izmaiņas vajag.
Ja uzņēmums skaidri nepasaka jums saprotamu reizrēķinu, domāju, ka noteikti jāraksta PTAC, lai PTAC jums izstāsta vai arī liek kreditoram mainīt kādus nosacijumus.

W Watafuks 19.03.2019

Tikai idiots var aizņemties 250eur, nespēt viņus atdot un vainot visu pasauli tajā.

W Watafuks 19.03.2019

Starp citu vitiņ kā nākas ka FB tu rādies kā strādājoša @banknote? Pastāsti lūdzu: tie nebija kaut kādi lēdijlouna konkurenti?

V Vita Grimma 19.03.2019

Tur esmu nesen un šī nav antireklama, nekad neesmu izvairijusies maksa to ko aizņemos, bet ja sāk čakarēt kā Ladylon tad iešu uz pilnu banku, man ir vairakas kredītsaistības tai skaitā ar Banknoti , Bino, Ondo, Vizia, Credit 24 visās citas kompānijas var normāli vienoties un šādu apsurdu kā piedāvāja Ladylon nepiedāvā NEVIENA no viņiem! Bino sadalā pamatsummu 6 maksājumos, pat zvana pabrīdina, ka pēdējais maksājums jāveic mazāks, lai dzēstu kredītu. Nelepojos, bet diemžel pieredze ar kredītiem ir, katrs kuļas LV kā var... Šādu apsurdu kā pieredzēju ar Ladylon neviena kompānija nepiedāvā!

V Vita Grimma 19.03.2019

Un ja vēl pat šodien šai kompānijai piedāvāju ,lai dzēstu aizdoto summu ka varbūt varam vienoties ka maksāju līdz 12.2019 pa 40 eiro mēnesī tas ir 10 mēneši reiz 40 ir 400 ar mani pat nesazinajas un neko neatbildēja, jo redz ja nevar 1000 noplēst no 250 eiro tas neinteresē kaut gan es piedāvāju tāpat pa virsu viņiem 150 eiro! Tad kur ir viņu godīgums? Kur klienta lojalitāte? Lai kā visas savas saistības maksāju un neēsmu melnajos sarakstos, bet ar KO ŠĀDU saskaros PIRMO REIZI!

V Vita Grimma 20.03.2019

Banknotē vēl pat nezinu vai pārbaudes laiku izturēšu jo tur esmu no februāra jā tas ir tas kas jūs tā interesē...