www.sudzibas.lv Lady Fitness Attieksme pret pastāvīgajiem klientiem

Lady Fitness - Attieksme pret pastāvīgajiem klientiem

Diemžēl, cenas nav pamatota izaugusi un vairs nav normālu abonemenu, nodarbojos šajā zālē 2 gadi vienmēr ņēmu abonementu dienas laika, viņiem bija 16 jebkurām nodarbībām mēnesī no 11-17 un galvenais funkcionālajā zonā bija treneris un tad tas maksāja 35 eiro, bet ziemā politika viņiem ir mainījusies, un 16 nodarbības viņi nonema un izdarīja 12 nodarbības dienas laikā par 37 eiro, bet joks, ka sporta zālē tagad dienu laika nav trenera, bet visu grupu nodarbības dienas laikā tā skiti izdarts garafiks, ka ārprāts, pēc 13: 00 nav vairak nodarbību grupu dienas abonementā, vakara un rīta abonements ir dārgāks par 6-8 eiro, bet pēdēja lieta par ko l loti skumji, ka agrāk ņēmu zālē abonementu uz mēnesi, tad treneris tika iekļauts cenā, vasarā uzzinā ог ka tagad nav tā un tagad tikai sporta zālē ir 2 abonementi par 25 eiro no 10-17 un par 35 jebkurā laikā, tikai trenera pakalpojumi tagad maksa +2 eiro par vienu reizi pie abonementa, tas ir skumj, ja tagad jāņem 8-12 nodarbību abonements, kas maksā no 35-48 eiro, lai sporta zālē nodarboties ar funkcionālaju treneri, un tas pat nav personas treneris, bet tas, ka vispār 12 reizes grupu nodarbības man ir diezgan maz, bet vairāk tagad viņiem nav vai vajag pērk kluba karti uz mēnesi par 60 eiro un plus mani nogalina ka internet veikalā citi piedāvājums, nekā viņiem uz vietas, interneta veikalā viņiem ir abonements 3 mēnešiem sporta zale par 50 eiro, un uz vietas nav, un tā ar daudziem piedāvājumiem un pēdējāis ka mani šokēja, nav nekādu akciju pastāvīgajiem klientiem.