www.sudzibas.lv Lāči Par attieksmi darba vietā

Lāči - Par attieksmi darba vietā

Sia „Lāči” personāldaļas vadītaja Irita VIMBA, pieņemot darbā darbiniekus, nepasaka un darba līgumā neieraksta sekojošu lietu: ja Jūs esat pieņemts strādāt uz kādu noteiktu ražošanas cehu, un, ja gadījumā Jūsu darba vietā, respektīvi, cehā, uz kuru Jūs pieņēma strādāt – nav darba (pasūtījumi tika izpildīti, bet darba laiks vēl nav beidzies,), tad Jūs sūta strādāt uz citu ražošanas cehu. Jums ir „ļoti paveicies”, ja Ražošanas daļas maiņas vadītāja ir Ilze KRAUKLE, jo atnakot uz citu cehu, iespējams Jums neies tik raiti ar darbiem, jo Jūs šo darbu darāt pirmo reizi, bet Ražošanas daļas maiņas vadītāja Ilze KRAUKLE gan tā nedomā... Ilze KRAUKLE parasti atnāk, nostājas un skātās, kā Jūs kustināt rokas, un, ja viņai šķitīs, ka Jūs kustināt rokas pārāk lēni, tad noteikti no viņas dzirdēsiet kaut ko sarkastisku (tas ir viņas dabā). Iespējams Jums vairs nekad negribēsies iet strādāt uz citu Ražošanas cehu Ilzes KRAUKLES attieksmes dēļ, bet Jums nāksies to darīt, jo Jūs nevarat atteikt Ilzei KRAUKLEI, bet, ja atteiksiet, tad Jums nāksies rakstīt paskaidrojumu, un nav nekāds jaunums, ka par paskaidrojumu Sia „Lāči” novelk naudu no algas!!!
Tas, ka Jums ir brīvdiena, tas nenozīmē, ka Jūs nevar izsaukt uz darbu. Pavisam īsts piemērs: Jums piezvana 16:00 un pasaka, ka vajag ierasties uz nakts maiņu; Sia „Lāči” darba buss atiet ~17:00 no Saldus, darbs Sia „Lāči” sākas 18:40; Jūs esat agri no rīta pamodies/usies un Jums nebija iespējas pirms darba mazliet nosnausties, jo Jums bija pārāk vēlu paziņots, ka vajag ierasties uz darbu; Jūs visu dienu esat kaut ko darījis/usi pa māju, un Jūs esat noguris/usi, un sanāk, ka Jūs iesiet gulēt tikai nākamās dienas rītā, Jūs nebūsiet gulējis/usi +/- 24 st.
Atbraucot uz darbu, Jūs noliks fakta priekšā: „Jums ir jastrādā citā cehā!”, bet pa telefonu neviens no vadības pārstāvjiem pat neieminēsies, ka būs jāstrādā citā ražošanas cehā!

F

K kurmiks3 04.08.2013

Aizej un pasaki visu so Aritai Vimbai, nevajag seit anoniimi zeeloties katru dienu.Ej un staasti to visu SIA vadiibai!

D didii 06.08.2013

Ziņojiet Valsts Darba inspekcijai.

C cielavina192 19.08.2013

Jaa, taa ir taisniiba, pati straadaaju shajaa uzņeemumaa, attieksme ir taada, kaada taa ir (sliktaa noziimee)! Un I.Kraukle tieshaam necieniigi izturas pret dazhiem darbiniekiem!

A alkonet 30.08.2013

Jums neviens no maiņu vadītājiem ta nezvana un nesaka jābūt darba:D Man ar ir zvanīts un jautāts vai es varu ierasties, ja varu tad ierodos, bet ja ne tad neierodos! Un man neviens neliek rakstīt paskaidrojumu par neierašanos! I.Kraukle nav sliktaka maiņas vadītāja, paskataties piemēram uz Pēteri un Uldi. Pēteris noorganizē sapulci un pasaka ka slimos ēdīsim āra no darba un mūsu maiņa to labi prot- Tā ir Velga kura prot, jo izēdusi daudzus no darba, piemēram vientuļā māte strādāja viņas maiņā, kura audzināja viena bernu, bet viņa ļoti labi stradaja, izēda, no pirmas dienas pazemoja viņu un apmeloja! Vēl ir divas meitenes kuras aizgāja dēļ viņas prom, bet cilvēkam vajadzēja darbu un tikai dēļ šīs darbinieces jācieš cilvēkiem, un maiņu vadītajs to pieļauj, apsmejot pazemotos, pats dzirdēju kā ņirgajās pīpētavā par daudziem darbiniekiem! Ir kautkas jāmaina lai būtu patīkami strādat uzņēmumā! Un to nevar izdarīt ja visi ir gandriz tadi, nevis tikai viens maiņu vadītājs ir tas sliktais
Uldim atkal patīk rupji runat ar darbiniekiem, pat pasūta dirst, bet viņš cīnās par savu maiņu ka neviens! Dagmāra apspriež visu kas notiek lāčos ar savu draudzeni, kura strada ražošanā vērpj intrigas. Darba vadītājam nebūtu jāuztur draudzība ar stradnieku tas ir stulbi, jo mums ir prēmijas un viņas draudzene noteikti ka nepaliek bez premijas. kautgan nav nekāda cieņa neno viena maiņas vadītāju puses pret darbiniekiem un neko nevar tur darīt!

Cap 05.10.2013

Man personīgi Uldis ir zvanījis un pat nepasakot, kura cehā būs jastrāda, izsauc uz darbu. Paskaidrojumus neviens arī neraksta, ja esi atteicies savā brīvdienā ierasties uz darbu. Paskaidrojumus raksta tad, ja atsakās iet uz citu cehu strādāt, pats esmu rakstījis paskaidrojumu... Nav īpaši patīkami...