Labo cenu veikals - Serviss

Vairākas preces pārdodamas aliexpress 3-4 reizes letāk! Kas ir izdevīgāk - nopirkt 2-3 preces aliexpress, vai 1 labo cenu veikalā arī bez garantijas?) mēs maksājam tiem, kuri iespējams vispār nodokļus nemaksa...? ...? ... ( ( ( ( ( ( ( ( ( (... Ludzu sniegsiet savus komentus) ) ) ) jo vairāk mēs dalīsimies ar problēmam, jo vairāk pastāv iespēja, ka situācija tirdzniecības jomā uzlabosies! Vel vidam jāpaziņo)

Ma

Vairāk sūdzības par Labo cenu veikals

Jake Robert 22.11.2019

Atklāji Ameriku wow. Vai, tad tu nezināji, ka tirgotāji iepērk lētāk un pārdod dārgāk? Vai no aliexpress vai no Āfrikas, nav nekāda starpība, lielākās preces ir jāatmuito tāpat.

Tu Turkey901 22.11.2019

Pērkot uz uzņēmumu lielākām partijām piegāde ir maksas, + jāsamaksā PVN nodoklis atmuitojot + telpu un personāla izmaksas, kur tad te vairs paliek lielā vārīšanās no tām kapeiku precēm?!
Labi, ka galus vispār savelk kopā!

Gl glamour202 22.11.2019

Ko tad Tu iedomājies ? Ka cilvēki sūtīs preces no aliexpress ,gaidīs līdz 2 mēnešiem kamēr piegādās preci un pārdos Tev par tādu pašu cenu kā iegādājās ? :D