Labo cenu veikals - Serviss

Vairākas preces pārdodamas aliexpress 3-4 reizes letāk! Kas ir izdevīgāk - nopirkt 2-3 preces aliexpress, vai 1 labo cenu veikalā arī bez garantijas?) mēs maksājam tiem, kuri iespējams vispār nodokļus nemaksa...? ...? ... ( ( ( ( ( ( ( ( ( (... Ludzu sniegsiet savus komentus) ) ) ) jo vairāk mēs dalīsimies ar problēmam, jo vairāk pastāv iespēja, ka situācija tirdzniecības jomā uzlabosies! Vel vidam jāpaziņo)

Joe Rogans👽 22.11.2019

Atklāji Ameriku wow. Vai, tad tu nezināji, ka tirgotāji iepērk lētāk un pārdod dārgāk? Vai no aliexpress vai no Āfrikas, nav nekāda starpība, lielākās preces ir jāatmuito tāpat.

G glamour202 22.11.2019

Ko tad Tu iedomājies ? Ka cilvēki sūtīs preces no aliexpress ,gaidīs līdz 2 mēnešiem kamēr piegādās preci un pārdos Tev par tādu pašu cenu kā iegādājās ? :D