www.sudzibas.lv Labās Mantas Sia Nelaipna apkalpošana

Labās Mantas Sia - Nelaipna apkalpošana

Labdien. Vēlos informēt, ka, apmeklējot veikalu labās mantas, sastapos ar neadekvātu veikala darbinieku apkalpošanu. Saņēmu asus un rupjus aizrādījumus no veikala darbinieces baibas trušēles, kad centos aplūkot preci, to izsaiņojot, jo prece nebija jauna un ar ievērojamu defektu. Saņēmu rupjus aizrādījumus par to. Lūdzu veikala darbiniekus stādīties priekšā. Vārdu neminēdams, stādījās priekšā iepirkšanas speciālists kā veikala īpašnieks. Runa iet par ģirtu priedīti. Kad centos pārliecināt veikala darbiniekus, ka gribu preci aplūkot, tad priedīša k-gs centās man ieskaidrot, ka jaunu preču veikalā taču preci neatver. Te nevarēja iet runa par pircēja tiesībām, jo saņēmu rupju un neadkvātu aicinājumu atstāt veikalu. Priedītis “pavadīja” mani līdz automašīnai, visu ceļu izkliedzot rupjības. Veikala pagalmā priedītis nofotografēja mana auto vn. Uztvēru to kā apdraudējumu.

I

L Labās Mantas 03.10.2018

Izlasījām Jūsu sūdzību, bet esat IZLAIDUSI un neesat aprakstījusi savu attieksmi pret pārdevēju un preci.
Ja ir vēlme apskatīties preci, kura ir iepakojumā pēc kura atvēršanas to vairs nevar salikt atpakaļ, IR jālūdzu darbinieku atļauja, tā ir visur, tas ir tikai normāli. Aizrādījums bija pamatots!

Sāksim ar to, ka izplēstāt preci, t.i. gludināmo dēli no iepakojuma, izlikāt dēli ejas vidū, apskatijāties un kad vīrs Jums jautāja, vai ņemsim, Jūsu atbilde bija: ''Ai, atstāj''. Un Baibas T. aizrādījumu, Jūs ar PIRKSTU parādījāt uz viņu un teicāt: ''TU pārdevēja, ņem un vāc''. Nu ziniet, tā nav normāla attieksme ne pret apkalpojošo personālu, ne pret veikalu. Jūs iedomājaties, ka varat atnāk uz veikalu, plēst vaļā iepakojumus, nomest visu zemē un vienārši pateikt, lai pēc Jums savāc? NĒ, tā nevar, ir jāciena arī pārdevēji, tie laiki, kad ''Klientam vienmēr ir taisnība'' ir pagājuši, brīžiem liekas, ka klients var uztaisīt veikala vidū ''sūdu čupu'' un neviens viņam neko neaizrādīs.

Arī apkārt esošie klienti iesaistījās diskusijā ar Jums, VISI kā viens teica, ka tā neviens nedara, bet Jūs pat neklausījāties, un bļaustijāties par sliktu atieksmi, kaut gan, Jūsu attieksme bija zem visas kritikas.

Jums vienārši palūdzām pamest veikala telpas, tur nekas rupjš nebija, ko nevarētu teikt par Jūsu pēdējo frāzi ko veltījāt Ģirtam P. Sevi prezentējāt kā skolotāju ar 40 gadu stāžu, tai pašā laikā, veikala īpašnieku pasūtījāt ''Di***''

P.S. CIlvēku vārdi un uzvārdi rakstās ar LIELO burtu ;)