www.sudzibas.lv La Rocca Face-control pagruz sievieti!!!

club Larocca revolution - Face-control pagruz sievieti!!!

Labdien.
Es vēlējos pastāstīt cik nesmuki Laroccas saucamie ''face-control''apsargi...izrikojas!!!
Nonākot pie slavenā kluba ieejas, kur norisinājās asāka saruna klientei ar apsargu- ''Jaukais apsargs'' Sievieti pagruda tā, ka viņa nokrita uz trepēm, cerams ka nekas lausts vinai nebija, bet es domaju ka sasitas loti. UN apsargs pat neatvainojas, kur nu vel (trausla, tievinja sieviete) elementarako-roku padot!!! Sieviete soka piecelas un jautaja: Ka Tu vari sievieti pagrust?... Nedzirdeju atbildi!
Bet zinu ka vins neaqtvainojas!
Esiet uzmanigi ar Laroccas apsardzi. Es pirmo reizi biju Taja kluba, katra zina atstaja nepatikamu iespaidu.
Lai vai kas Tur butu noticis-Bet PAGRUST SIEVIETI kura nokrit UN neiedot roku pec tam-es uzskatu ka VINS neatbilst ''face-control''. Lai iemacas PIEKLAJIBU un tad strada!!!

S Sauliite 15.11.2011

nu a ko tam apsargam darīt, ja kaut kāda lauķe nesaprot, ka ir par neglītu, lai iekšā tiktu?

A alise 15.11.2011

lauķe vai pilsētniece, kāda starpība! tas jau nenozeime ka uzreiz vajag grustit viņu!

S Sauliite 15.11.2011

Sūdzībā jau bija teikts, ka starp viņiem bija asāka vārdu pārmaiņā, tātad tā sieviete pati nelikās mierā un "pārbaudīja" apsarga pacietību. Protams, grūstīt nav labi, tomēr arī apsargiem traucēt nedrīkst! Bieži pie klubiem ir redzētas "pārlietojušās" meitenītes, kuras iekšā neielaiž, jo viņas knapi kājās turas, un kad apsargs pieklājīgi pabīda viņas malā, lai netraucētu citiem, tad savukārt sākas histērija un bļaušana pa visu pasauli, ka viņu kāds piekāvis..

S Spor 15.11.2011

Nahuj viņam atvainoties un padot roku, ja viņš nolēma viņu pagrūst. Tātad bija par ko. A ja man uz ielas kāds nopietni piepisīsies un rezultātā es viņam iedošu pa ģīmi, tad ko man pēc tam viņam atvainoties?

T ToSpor 15.11.2011

Nu ja ka atvainoties, un vēl salvetīti pasniegt lai asini noslaucīt var, un piedāvāt pavadīt līdz mājām, lai neviens viņu vairs neapbižo būtu tikai pieklājīgi! :D