L53, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību - Līguma noteikumu pārkāpšana

Labdien!
Esmu noslēgusi līgumu ar L53 par 1 istabas izīrēšanu 2012. gada 14. februārī par īri 75,- ls mēnesī. Tajā pašā dienā ienākot pārskaitot 150,- ls par 2 mēnešu dzīvošanu (februāri un martu)- tātad, ja par 2 mēnešiem tad no līguma noslēgšanas brīža tad samaksāts ir līdz 14. aprīlim.
1 mēnesi iepriekš-06.11.2012. paziņoju ka vācos ārā no L53 jeb no šī "cūku midzeņa" kur visi sanitārie noteikumi pārkāpti un apkure par kuru maksāju joprojām nav pieslēgta, un par elektrību kuru pats namsaimnieks izmanto ārpus dzīvojamajām telpām, bet liek maksāt īrniekiem, un vairākkārt atgādinot par savu izvākšanos un samaksājot par pēdējo mēnesi kad šeit dzīvoju, šodien 2012.gada 6. decembrī izīrētājs no L53 ieradās un lika parakstīt jaunu rēķinu tātad vel uz priekšu!
Vēlos ziņot par L53 pārkāpumiem gan juridiskiem gan sanitāriem!

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes