www.sudzibas.lv L-technology Krāpšana, zagšana, neuzticams partneris

L-technology - Krāpšana, zagšana, neuzticams partneris

Negodprātīgs uzņēmējs, ir gatavs "uzmest" jebkurā brīdī, kad ir izdevīgi pašam. Līdz tam liekas, ka viss ir kartībā. Tā kā nozare ir elektronikas ražošana un viss notiek bez līgumiem ar 100% priekšapmaksu, tad iztiesāties diezgan sarežģīti. Ir mēģināts ar cilvēku vienoties, bet finālā tiek piesaistīta policija un juristi par itkā izkrāpšanu, lai gan vēlme tikai atgūt savu mantu.

Manā gadījumā tie ir aptuveni 100`000€, ir cits gadījums kur produkts tiek ražots vairāk kā gadu (nevis 3-4mēneši kā runāts) un klients ķīlnieka statusā + iesaldēta nauda ~40`000€.
Ir gadījums, kad pagriež situāciju un negrib atmaksāt ~2`000€
avanss samaksāts ~ 30`000€ bet faktiski nespēj izpildīt pasūtījumu kvalitātē un naudu arī neatgriež
ražo brāķus, kur vairāk nekā 30% tiek atgriesti atpakaļ, protams, naudu patur sev un brāķus tikai kaut kad varbūt salabo

varētu vēl saukt

uzmanāties!