www.sudzibas.lv L SANTE salons Slikts serviss un pakalpojums

L SANTE salons - Slikts serviss un pakalpojums

Šodien, 15. Martā, apmeklēju sejas kopšanas procedūru. Jau ienākot telpā, sajutos neērti, jo kosmetoloģe kopā ar reģistratori (?) savā starpā sačukstējās (tas lika padomāt, ka viņas apspriež mani) . Sākot procedūru, nevienu reizi nemanīju, ka kosmetoloģe ik reiz, ienākot atpakaļ telpā, dezinficētu vai vismaz nomazgātu rokas. Tā kā esmu apmeklējis sejas tīrīšanas ar ultraskaņu vairākos salonos, tad no savas pieredzes varu teikt, ka šis apmeklējums ir bijis visbriesmīgākais. Ne reizi šāda procedūra, kas paredz nesāpīgu procesu, nebija man likusi no sāpēm riest asaras acīs un neizpratnē būt šokētam, cik kosmetoloģe bezrūpīgi var attiekties pret savu darbu. Procedūras aprakstā ir minēts "3. Tīrīšana ar ultraskaņu-procedūra, kas nerada ādas apsārtumu un iekaisumu (..) ". Pašlaik mana seja ir ļoti apsārtusi. Kā tad tas var būt? ! Arī procedūrā radītās sāpes jūtu vēl jo projām (ir pagājušas vairākas stundas) . Ļoti esmu vīlies šī uzņēmuma sniegtajā pakalpojumā un apkalpošanas servisā!

Atbilde no L SANTE salons Support Pārstāvja atbilde 16.03.2018

Sveicināti,

1)Jau ienākot telpā, sajutos neērti, jo kosmetoloģe kopā ar reģistratori (?) savā starpā sačukstējās (tas lika padomāt, ka viņas apspriež mani)

*Kosmetaloģe ar administarori sačukstējās par savām privatajām lietām, kāpēc Jums uzreiz jādomā ,ka apspriež Jūs?

2)Sākot procedūru, nevienu reizi nemanīju, ka kosmetoloģe ik reiz, ienākot atpakaļ telpā, dezinficētu vai vismaz nomazgātu rokas.

Dezinfekcijas līdzeklis telpā atrodas , vairās vietās, lai kosmetologam būtu ērtāk. Un katru reizi kosmetoloģe dezinficēja rokas. Protams, guļot uz masāžas galda, to var nemanīt )

3)Atkarībā,no ādas tipa protams ,var būt jūtigi. Arī darbiniece pabrīdināja,ka varētu būt Jūtams, un Jums jautāja veicot procedūru.
Nevienam , nekad nav bijis sāpīgi. Bet ,kad darbiniece veica procedūra , kāpēc neko neteicāt par jūtīgumu? Apsārtis - tur var būt daudzi faktori, varbūt skuvāties , vai kas cits.

Atbilde no L SANTE salons Support Pārstāvja atbilde 16.03.2018

P.S

Darbiniece teica,ka Jums jau bija apsārtums, kas varēja arī attiecīgi vēlāk būt nedaudz vairāk. Darbiniece pildīja savus pienākumus pēc vistīrākās sirdsapziņas. Ļoti atvainojamies,ja esam sagādājuši Jums nēertības.