AtrisinātaL SANTE salons - Slikts serviss

45€ maksājot par procedūru atpakaļ čeku nesaņēmām, bijām ar draugu uz spa procedūru pāra masāžu, neomulīgi, neprofesionāli, pirms procedūras skaidri gaiši izteicām vēlmes, un nesaņēmām pilnīgi neko ko gaidījām, vai nu viņām spēka nebija vai vienkārši nemāk masēt, neiesaku nevienam šo bordeli, nav tās naudas vērts, attieksme arī nebija īpaši patīkama, divas pārgudras darbinieces!

30.03.2019

Atbilde no L SANTE salons Support Pārstāvja atbilde 31.03.2019

Sveicināti,

Mēs strādājam ar kuponiem, līdz ar to visi maksājumi tiek veikti internetā, un klients saņem čeku elektroniski.

Atbilde no L SANTE salons Support Pārstāvja atbilde 31.03.2019

Jūs iegādājāties akcijas pakalpojumu uz pāru masāžu un vēlējāties, lai tas ir kā par 100 vai vairāk euro - tātad arī ir jāpērk par pilnu cenu. Par masāžas spēku :) tā ir relaksējoša masāža nevis sporta masāža! Par attieksmi, Jūs labāk iemācītos uzvesties pirms kādu nosodīt.

P.S

Piedāvājumā, kas ir iekļauts tas arī ir iekļauts, nevis kā Jūs prasījāt tad vienu, tad otru papildus procedūru.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnija1234 02.04.2019

Sazinoties ar vadību atrisinājām šo konfliktu!