L SANTE salons - Slikts serviss

Noteikti nevienam neiesaku izmantot šo salonu! Apmeklēju procedūru - enerģijai un skaistumam! Baltās šokolādes - karameļu Spa.
Pierakstījos uz procedūru, vēlāk tika atsūtīta sms par procedūras pārcelšanu stundu iepriekš, savukārt dienu pirms procedūras tika atsūtīta vēl viena īsziņa ar lūgumu ierasties dažas minūtes iepriekš. Tā arī izdarīju, ierados uz procedūru pirms norunātā laika. Liels bija mans izbrīns, ka masieres vēl nebija un man nācās gaidīt. Salona telpas ir ļoti neomulīgas, uzgaidāmās telpas praktiski nav domātas klientiem. Procedūras laikā masiere jautāja, vai veikt arī sejas masāžu. Kāpēc to jautāt, ja tas ir iekļauts pakalpojumā? ! Kopumā ar masāžu paliku neapmierināta. Pēc masāžas iedeva dvieli, lai varu noslaucīties un saģērbties. Nepagāja ne pāris minūtes, kad masiere ieskrēja iekšā un teica, lai es ātrāk taisos, jo viņai esot nākošais klients, lieki piebilst, ka tikko biju paguvusi uzvilkt apakšbikses. Te mans pacietības mērs bija pilns. Norādīju, ka masiere pati lūdza, lai ierodos laicīgi, bet pati to nevar izdarīt. Tāpat pašsaprotami, ka pēc procedūras ir nepieciešamas vismaz 10 minūtes, lai sataisītos. Uz manu komentāru masiere norādīja, ka tā sanāca. Jautājums tā sanāk ar visiem klientiem? !
Ņemot vērā, ka man ir ar ko salīdzināt, tad šī salona pakalpojumi nav vērti ne jūsu laika, ne naudas. Noteikti neiesaku!

22.03.2019

T

S SantaDreimane 25.03.2019

Ja nākamais klients bija vīrietis, varēji apakšbiksēs sagaidīt.

Negaidīts pavērsiens