www.sudzibas.lv L-Auto Slikts serviss

L-Auto - Slikts serviss

Mans draugs paņēma motociklu nomā (honda cbr 125r 2014) pie viņiem. Diemžēl notika incidents. Motocikls nokrita uz sāniem. Motociklam atkrita spogulis un divi pagriezieni. Kompānija, kas šo motociklu piešķīra, pieprasīja 660 eiro. Lai gan depozīts bija 400 eiro. Padomājiet par diviem pagriezieniem un atpakaļ skata spoguli. Parastā servisā šāds remonts, maksā labi ja 100 eiro. Paši motocikli bija nolietojušies, nobraukums motociklam bija zem 60 000 km, rezerves daļas jau tā nav jaunas. Bet tik un tā prasīja tik lielu summu. Neiesaku ņemt no viņiem transportu.

07.07.2023

I

Velvetpopstar 07.07.2023

Tavs draugs tiesības nopirka internetā?

I Ioann 07.07.2023

Tu esi jokdaris, pamēģini sevi komiķos. Tādiem klauniem tak kā tu, tur ir īstā vieta😌😉

Šajā nomā tā notiek! Nav pirmais gadījums! Slikta noma!

RAMONA👀 10.07.2023

Remonts varbūt arī maksā kapeikas, bet, uz remonta laiku, viņu nevar izmantot, nodot kādam uz nomu. Ja nemaldos, tam jābūt līgumā norādītam, ka par zaudēto peļņu jāmaksā vaininiekam.

L L-auto 04.01.2024

Paldies par Jūsu sūdzību. Uzņēmums L-auto atvainojas par slikto pieredzi. Par veiksmīgu sadarbību nākotnē!