www.sudzibas.lv L-Auto Labs serviss

L-Auto - Labs serviss

Esmu vairākkārt nomājis motociklus l-auto.
Lasot šīs sūdzības sapratu, ka ir jāuzraksta.
Uzņēmums notiekti daudz klientus apkalpo un kāds arī var nebūt apmierināts. Un tehnikas noma nav pateicīgs bizness lai visi būtu apmierināti.
Bet tā kā esmu bijis apmierināts ar servisu, tad jāsaka, ka offroad motocikli nav ne jauni, ne arī ideālā kārtībā. Trūks kaut kādi Sīkumi, bet nekad nau traucējusi. Un arī katrs kaut ko noskrāpē.
Man no drošības naudas netika atņemts.
Ja runā par ielas močiem, es biju paņēmis 200 km nobraukušu cb650r un tas stāvietā nokrita no kājas. Noskrāpēju motora vāku, roktura atsvaru un spoguli. Man par to paprasīja tikai 15 eur, kaut jauns vāks maksā ap 150.
Tā kā vienmēr esmu bjis apmierināts. Vienīgi nedaudz traucē tur viens no darbiniekiem, kurš uz katru skatās ar neuzticību. Cenšos ar viņu nekontaktēt un nekādas vainas.

24.03.2024

P