Kurzemes Gaļsaimnieks - Kvalitate

Labdien,si gada 28.10.2016 iegaju firmas veikala nopirkt berniem mednieku desinas!ka par prieku akcija!paludzu lai iedod mednieku desinas pacinu kas akcija !pardeveja varda ja nemaldos Silvija no ledusskapja pacinu ar mednieku desinam kuras saslusas!man soks l!ka var pardot saslusas desinas kura temp ledusskapi jabut +6gradi un plus ka vel apkalpo tas drausmigi ir!kur skatas vadiba!

K

A Agnis 06.04.2017

Nopirku kgs bērnu cīsiņus, rakstīts, 90% cūkgaļa. Vārot tie uzpūtās 3x resnāki un gandrīz izjuka. Izņemot no katla un bļodā padzesējot, no tiem iztecēja kaut kāds smirdīgs šķidrums. Paostot cīsiņi smirdēja pēc vecas gaļas. Pagaršot neriskēju, izbēru visu to mēslu miskastē. Nekad neko no viņiem vairs nepirkšu.

A ANŽELINA RAĢIŅA 25.01.2018

Bijam ļoti priecigi,kad atverat veikalu Lielvārdē! Bet perkot "preci tur-pamaniju, kā "JUS""nekaunojaties tirgot ar ta saucamo ""kuiļa gaļu" un "matīšu gaļu, kad tā meklējas"! Neko normālu nav iespējams pagatavot! Nu sanak -nav ne naudas,ne gaļas! Perkot, pat neiesaiņotu, nav iespējams pateikt kada tā bus! Un ta nebija vieņiga reize! Protams pārdevējiem pateicu,bet ko nabagas meitenes var izdarīt! "JUS"" atvedat preci ar tādu kvalitāti un vēl likat tirgot! Tiklā "MAXIMA"arī regulāri var nopirkt "JUSU gaļu ar tādu kvalitāti! Vai tiešam JUs uzskatāt, kā tāda ricība pret pircējiem ir normālā? Vai vajag sudzeties uz PVD,lai JUS pamosties un sakat uzvesties pret pircējiem godigi un atbildigi!

A Andris Krastiņš 19.08.2019

sestdien 18.08,2019,pulkstens 09;47 Jēkabpilī Rīgas ielā 120 KURZEMES GAĻSAIMNIEKA veikalā nopirku cūkas speķi plāno karsti kūpināts.Attaisot iepakojumu speķis izrādījās viss sapelējis,gribētos zināt vai tas ir piņemami ka šāds uzņēmums tirgo nederīgu preci

S Sniedze Zaļakmene 18.01.2020

2020.gada 17.janvārī Jēkabpilī, Pasta ielā, veikalā Dona Kurzemes gaļsamnieka stendā iegādājos kūpinātas ribiņas.
Viens gabals bija mugurkauls ar ribiņām, otrs, kā konstatēju mājās, ļōti gaļīgs ribiņu gabaliņš, kas mani ļoti pārsteidza. Vēlējos gaļīgo gabaliņu nogaršot, izrādījās, ka nokūpināts pilnīgi bojāts gaļas gabals. Domāju varbūt vārot kaut ko varēšu labot, bija iecerēta pupiņu zupa, rezultātā visa māja tika piesmirdināta un no zupas'- čiks. Pirms tam pagaršoju pirmo gabaliņu, tam nebija ne vainas, bet vārot kopā ar sabojāto viss pagalam.
Vēršos pie Kurzemes gaļsaimnieka, ka tā nu ir pilnīga cūcība, jo tik gaļīgu ribiņu gabaliņu pie zupas ribām nekad netirgo, tātad šis sabojātais gabals starp citiem bija ielikts ar nolūku. Ļoti žēl, ka atbraucot mājās visus čekus apskatīju un iemetu plītī, citādi neskatoties uz to, ka no Jēkabpils dzīvoju 35 km attālumā, es noteikti otrā dienā būtu devusies uz tirdzniecības vietu atpakaļ un noteikti arī uz PVD, jo šo es uzskatu par klaju nekaunību. Pati 11 gadu nostrādāju tirdzniecībā par veikala vadītāju pārtikas veikalā, pārdevējas ne pie kā nav vainīgas, jo to kā katrs gabaliņš garšo viņas nevar ziāt un viņām nav jāzina. Kurzemes gaļsaimniekam sabiedriskais fuj! Gaidu jūsu paskaidrojumu, kā tas varēja notikt, ka tirgojat sasmirdušu gaļu, tā var sabojāties ilgstoši uzglabājot, bet nokūpināt jau sabojājušos gaļu ir nekaunība. Neesmu kašķīgs pircējs, bet šis gadījums mani ļoti nokaitināja. Gabaliņu, kurš bija labs baroju kaķītim, bet ar sasmirdušo nezinu ko darīt, ieliku kamerā, braucot uz Jēkabpili jāaizved jums kā suvenīrs. mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

V Vita 26.07.2020

Nopirku kūpinātu cūkgaļu (ļoti skaistu, liesu gabalu). Bija atlaide, tagad čekā skatos, ka rakstīts gaļas izstrādājums. Dzīvs etiķis! Jūtama arī vecuma piegarša. Neiepērkaties šajā veikalā! Uzķeros jau ne pirmo reizi.