www.sudzibas.lv Kurši Vēlaties zaudējumus?

“Tirdzniecības nams Kurši”, SIA (Dreiliņi) - Vēlaties zaudējumus?

Vēlaties finansiālus un morālus zaudējumus? - Iepērkaties "Kuršos"! Tur jums piedāvās zaudējumus ar vai bez atlaides, kā vēlēsities! Ja īpaši palaimēsies, varēsiet iegūt savā īpašumā preci, kuras vērtība, nu, nepavisam neatbildīs cenai arī ar visu atlaidi.
Pielikumā skat. duškabīnes "pareizos" parametrus...

K

R rihards 16.10.2011

nee nu tev jau kaa pirceejam bija jaasaprot nejau kurshi razho kautkur sev pagrabaa taas dushkabiines un ka vainiigs razhotaajs ne IZPLATIITAAJS kas pegaadaa preci veikalam, nu ja ir kaads bojaajums to tachu var visu apmainiit ai karich aazim nebija ko dariit un tagat uzraxta savu murgu, taa dushkabiine tachu nav maximas salaati kas taisiiti tajaa uznjeemumaa.

* ****** 16.10.2011

Es jūs apbrīnoju, cilvēki! Kāda man kā klientam daļa, kas kur un ko ražo?Par visu atbild tas, kurš pārdod.Tā iekšējā virtuve kas kam un par cik, uz klientu neattiecas.Veikalam ir līgums ar piegādātāju vai ražotāju un viņu pienākums savstarpēji problēmas risināt.Ja viss būtu gludi nokārtojies un veikals risinātu jautājumu, šāda sūdzība neparādītos.Labi, ka cilvēks informē sabiedrību par problēmu ar veikalu un preces kvalitāti.Tādam nolūkam šī vieta arī domāta.