www.sudzibas.lv Kurši Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt

AtrisinātaKurši - Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt

Iegādājos celtniekiem paredzētu mūzikas centru doping. Braucot mājās ieslēdzu iegādāto iekārtu, aptuveni pēc 5 km aiz Kuldīgas robežas iekārta pārstāja normāli uztvert fm stacijas. Secinājums-pats lētākais ķīniešu sūds. Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt, jo veikalā skanot. Paņēma čeka kopiju, paņēma iekārtu, nenoformēja ne aktu par nodošanu remontā, ne citu dokumentu. Tagad esmu sagatavojis iesniegumu policijai par aplaupīšanu, jo man telefonā ir nofilmēts viss.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arnis J 30.11.2018

Sūdzība ir atrisīnāta, interesantiem skatiet manus komentārus

M Mego izmeklētājs 26.11.2018

Kāda aplaupīšana? Pats atdevi tak.pie tam pats raksti ņemt negribēja .

A Arnis J 30.11.2018

Šobrīd nevaru atrast ceļu, kā portālā atsaukt sūdzību. Pēc sūdzības ievietošanas man operatīvi piezvanīja veikala pārstāvis, kurs piedāvāja atgriezt naudu par iegādāto preci saistībā ar 14 pantu par preces atbilstību noteikumiem. Bez domstarpībām atrisinājām problēmu un saņēmu naudu atpakaļ. Kurši bija sazinājušies ar preces piegādātāju, kurš apstiprinājis savu vainu nekorektā preces informācijā. Turpināšu iepirkties Kuršos, bet simtreiz pārprasīšu, vai tiešām preci varēsu lietot sev nodomātajiem mērķim..