www.sudzibas.lv Kurši Slikts servis

Sia Kurši - Slikts servis

Labu laiku biju strādājis uk noliktavās un pakotavās. Ir pat labas atsauksmes un bijušas arī naudas prēmijas. Bet nācās atgriezties Latvijā uz visiem laikiem. Nolēmu lai neiet zudībā apgūtās iemaņas pieteicos noliktavas darbam SIA "Kurši" veikalam kurš tapa Salaspilī. Biju vairākas reizes uz pārrunām vis o. K. Nomarinēja mani aptuveni 3 mēnešus jo kautkas nebija kārtībā ar veikala atvēršanu. Sazvanoties ar personāldaļu protams vis kartībā un vis paliek spēkā, beidzot pienāk tā diena kad veras vaļā veikals! Labi ka piezvanīju iepriekšējā dienā un man pateica ka esot paņēmuši par noliktavas strādnieku sievieti kā laikos kad cēla bam kur sievietes visu darīja gan bērnus dzemdēja kā arī betonu maisīja. Jautājums, ar ko pie vellna nodarbojas personāldaļa?Vai tiešām visi savākti pa blatu?Un tad tik sūdzas ka tik maz sava amata cilvēki Latvijā piesakās darbā. Gribētos uzzināt vai vispār strādājošajiem personāldaļā pārbauda dokumentus vizmas par kursiem sabiedriskajās attiecībās. Domāju ka tas attiecas uz daudziem uzņēmumiem Latvijā. Jo es šo 3 mēnešu laikā atteicu daudzus citus darba piedāvājumus. Ticiet man par tādu musināšanu ārzemēs personāla daļas strādniekiem labākajā gadijumā būtu jāpārliek kvalifikācijas kursi un vel 1 gads pārbaudes laiks. Tagad pastāv internets lai atsūtītu atteikuma vēstuli par telefoniem jau nerunājam, jo vēstuļu nosūtīšana tas ir viņu tiešais pienākums un nevis nodarboties ar blakus darbiem. Par to ir jārunā un arī viņiem tieši acīs protams ja varat viņus satikt.

G

S shakalakalaka 04.04.2016

Kāds sakars personāldaļai ar sabiedrisko attiecību kursiem?

G gunha 07.04.2016

ja 3 menesu laika personaldala nevar atbildet, vai cilveks tiks pienemts,vai ne,tad jau laikam personaldalas darbiniekam tomer vajadzetu but tik korektam un darba mekletajam atbildet ar "ja" vai "ne",lai nedotu ilvekiem veltas ceribas. (It seviski tas attiecas uz musu laikiem).Domaju,ka taisni sada attieksme noteikusi klienta ierosinajumu par sabiedrisko attiecibu kursiem (ja,protams,tadi vel pastav!) Domaju,ka sobrid daudzos ierednos sez tas garins,ka vini ir "pasaules naba", bet klients - tikai garamgajejs.

Ome.

P Postaler 26.10.2016

Lohiem lohu problēmas.. ja 3 mēnešus gaida uz vienu vietu..