www.sudzibas.lv Kurši Slikts serviss

Kurši - Slikts serviss

Šobrīd kuršos vispār neko nevar nopirkt. Vakar iebraucu lai iegādātos pāris skrūves pēc parauga, pārdevējs vienīgais ko zināja pateikt ka viss caur e. Pastu, veikalā neko nevar (ne fiziska, ne juridiska) , nesaprotami ko tad cilvēki staigā pa veikalu, ja viss tikai uz pasūtījumu. Vēl piesauca ka atbrauks policija un uzliks sodu, un Saka ka nekur nevar nopirkt, lai gan biju Ksenukai, tur juridiskām personām var iegādāties, tā arī atbildēju, pēc kā sekoja atbilde - tad priecājies. Manis pēc var slēgt visus tos kuršu veikalus.

16.02.2021

Atbilde no Kurši Support Pārstāvja atbilde 16.03.2021

Labdien!
Mēs šos noteikumus ievērojam, lai pasargātu savus dabiniekus, klientus un apkārtējos no pandēmiju izraisošā vīrusa. Valdības prasības ir tādas, kādas ir, proti, daudzas preces var iegādāties tikai distancēti - zvanot uz veikalu vai pasūtot e-veikalā.
Ceram uz sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu, BN Kurši.

O