www.sudzibas.lv Kurši Šausmīga klientu apkalpošana

Kurši - Šausmīga klientu apkalpošana

Sveicināti, gribētu atstāt atsauksmi par jūsu šausmīgu klientu servisu. Ir bijis vajadzīgs iegādāties konkrētas naglas un šodien ienākot kuršos A7 sastapām neprofesionālu klientu apkalpošanu. Pirmkārt veikalā nav iespējams atrast konsultantu, pirmie divi darbinieki teica ka viņi nevar mums palīdzēt un sūta lai paši meklējam kur atrodas naglas. Tad kad beidzot atradām konsultantu un aizveda pie naglām, teica ka tieši tādas nav, mēs pajautājām lai parāda līdzīgas naglas un pārdevējs iedod kasti kura jau bija atvērta un paņemot naglu no tas atvērtas kastes sapratām ka viņa nav īsta, mēs paprasām lielāku izmēru un iedot nākamo kasti pārdevējs. Tad mēs pajautājām lai parāda tos un pārdevējs tad lūdzas lai mēs to kasti neveram vaļā ar paaugstinātu toni. Bet kā mēs varam būt pārliecināti ka tas ir īstais izmērs ja pirmo reizi viņš iedod citu izmēru? Aizgājām līdz info centram un pajautājām kur var atstās atsauksmi par apkalpošanu un tur vienkārši par mums pasmējās un un savu jautājumu atbildi nesaņēmām. Jūsu veikala mēs bijām 15 minūtes un izgājām bez naglām un ar sabojātu garastāvokli. Tas bija apmēram 10: 40-11: 00. Aizbraucām tomēr uz depo apkalpoja ātri un bez stresa. Paldies par sabojātu rītu.

23.08.2021

W

G Gii 23.08.2021

Kā Jūs šajā pasaulē spējat padzīvot, ja tādi sīkumi spēj ietekmēt Jūsu rītu?

V Vikhe 23.08.2021

Izlasot Jūsu komentāru rodas tāda sajūta, ka Jūs esat no tiem kuriem ir patīkama saruna ar paaugstinātiem toņiem.

G Gii 24.08.2021

Tieši otrādi - uzskatu, ka nevajag ķert kreņķi par tādām lietām. Nav vērts par sīkumiem bojāt nervus un vēl sevi uzkurināt :)

W Wantedya 23.08.2021

Cik saprotu pats pārdevējs arī atbildēja,okey piekritu ja būtu pirmā reize tad tas ir sīkums,bet sāksim tad no paša sākuma kad es pie jums iebraucu flīzes pirkt kur tieši tas pats stāsts sākas darbinieku ir daudz zāle neviens nav pārdevējs,kad beidzot atrodu pārdevēju tieši tas pats attieksme vienkārši šausmīga,kāpēc nevar strādāt kā Depo vai Ksenukai kur pārdevējs PATS pirmais pienāk un piedāvā man palīdzēt un ātri un patīkami apkalpo.es nekad neesmu rakstījis sūdzības bet es tiešām nevaru jau klusēt nu 2 vai 3 reizes pa pus gadu esmu iebraucis uz A7 Kuršiem un katru reizi viens un tas pats tad es dodos uz Depo kas atrodas krastā iela vai uz Ozolu Ksenukai man pietiek pienākt pie nodaļas man jau pārdevējs ir klāt un jau palīdz man atrast man vajadzīgas lietas. Bet okey tā ir jūsu attieksme un vairs es nebraukšu uz jūsu veikalu bet došos uz DEPO vai Ksenukai... malači super 41 sūdzības pirms manis ir reitings 9% tas ir ar to apjomu cilvēku kur Depo vai Senukaja ir daudz vairāk cilvēku jums A7 vispār nav pircēju bet jūs pat tos pēdējos zaudējiet

G Gulbenietis 24.08.2021

Depo arī ir gan tādi, kur ir gudri apkalpotāji, gan tādi, kuri nesaprot, kādā nodaļā strādā. Atkarīgs no veikala, kurā tiki.

G Gulbenietis 23.08.2021

Pēc uzraksta uz pakas un tās satura ir jāorientējas. Ja neko nesaproti, tad esi uz viena plaukta liekams ar konsultantu. Tur nebija neviens jāsauc, bet galva līdzi uz veikalu jāpaņem :D.