www.sudzibas.lv Kurši Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana

Kurši - Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana

Pirms dienas iegādājāmies gristu lustru, kā arī palūdzām iedot pareizās lampiņas, kuras der iegādātajai lustrai.
Lustra izrādījās brāķis un pilnas komplektam arī lampiņas, kura katra maksāja gandrīz 5 euro, bija iedotas nepareizās. Ar prieku un azartu gatavojāmies Līgo svētku vakaram, gaidot viesus, steidzām sakārtot vasaras mājiņu, taču tagad pārdevēja nekompetences dēļ, paliksim tumsā!
Ļoti žēl, ka veikala kuršu vadība saviem darbiniekiem neatļauj labot savu kļūdu, ja tā ir pielaista un atzīta, mums lampiņas tā arī neapmainīja, jo redziet priekšniecība atpūšās un kas viņu var aizvietot šādā situācija nav.
Man gan likās, ka mūsu laikos neaizvietojamu cilvēku nav. Tā vienkārši ir ļoti slikta darba organizācija
priecīgus Līgo svētkus nenovēlu veikala kuršu vadībai un ari veikala kolektīvam...

22.06.2020

Z

W waka 22.06.2020

Nu labi, bet pa pārdesmit centiem var nopirkt spuldzes patronu pagaidu variantam un tumsā jāpaliek nebūs, man liekās, ka mūsu laikos neaizvietojamu lampu nav

W waka 22.06.2020

Nē nu protams, lai lampu uzliktu nekas nav jāzin

K Kriss256 23.06.2020

Kā maksā tā arī strādā :D