www.sudzibas.lv Kurši Nepilns komplekts

Kurši - Nepilns komplekts

Pasūtīju bērzu sulas tecināšanas komplektu internetveikalā nr.240226181456. Saņēmu nepilnu komplektu, trūkst visas tapas, tikai maisiņi. Sajūta, ka kāds aptīra komplektus. Varētu jau atgriezt sūtījumu, bet tās jau papildus izmaksas. Kuršu darbinieki, kuri noformē pasūtījumus, nepārliecinās par preces komplektāciju. Bija redzams, ka kāds jau bija atvēris komplektu.

29.02.2024

O oIo 29.02.2024

Sūtījuma līguma neatbilstošas preces piegādes gadījumā organizē/apmaksā pārdevējs. Rakstiet viņiem iesniegumu, lai veic preces apmaiņu pret līgumam atbilstošu vai savāc Jūsu eksemplāru un atgriež naudu pilnā apmērā.

N Normans Karlsons 29.02.2024

Loģiski...nesaprotu, kāpēc cilvēki savas ikdienas problēmas, kas risināmas likumiskā ceļā, liek šeit iekš sudzibas.lv