www.sudzibas.lv Kurši Nemaina nekvalitatīvu preci

Kurši - Nemaina nekvalitatīvu preci

Iegādājos gāzes degli komplektā ar balonu par 12 eur. Mājās, atverot iepakojumu, konstatējām, ka
nevar savienot balonu ar degli, jo trūkst detaļa. Veikals kategoriski atteica apmaiņu vai naudas atmaksu, jo esot atvērts iepakojums! Interesanti, kā es varētu lietot šo ierīci, neatverot
iepakojumu? Šis eksemplārs bija pēdējais, un vēlāk radīja aizdomas, ka bija sastiprināts ar
stepleri, kas varētu raisīt domas, ka iepakojums jau bija atvērts. Biju spiesta iegādāties jaunu
degli par 10 eur, līdz ar to redzēju daļu kas trūka. Tā nav godīga komersanta prakse. Es nekļūšu
nabagāka, bet tas nedara godu kuršiem. Pati strādāju rimi, kur nekvalitatīva prece vienmēr tiks samainīta, jo pircējam vienmēr taisnība.

28.11.2022

Atbilde no Kurši Support Pārstāvja atbilde 29.11.2022

Cien. Ā.Kalniņa!
Paldies, par Jūsu atgriezenisko saiti. Pēc Jūsu ievietotās sūdzības tika veikta situācijas analīze. Lai atrisinātu radušos situāciju, lūdzu, sazināties rakstiski ar mazumtirdzniecības departamenta direktori L.Načisčioni (e-pasta adrese: [email protected]), vai veikt telefona zvanu uz numuru 26688871 (Kurši ofisa sekritariāts). Ceram uz veiksmīgu situācijas risinājumu

Atbilde no Kurši Support Pārstāvja atbilde 29.11.2022

Cien. Ā.Kalniņa!

B Bez_vārds 28.11.2022

Tur jau tā lieta,ka pircējam ne vienmēr ir taisnība.

S Suitfree 29.11.2022

14 dienu laika var samainit jebko pat ar bojato iepakojumu tas nav jusu problema, vienigais var piespiest kadu dalu no summas samaksat.

A Armands2023 27.03.2023
Darbinieki

Aizkraukle Noliktavas darbinieks, neadekvāts, smird pēc alkahola, nelaipns,spļaudās un lamājas. Jānis patmalnieks

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2023

L Laura111 05.05.2023

Arī es redzēju situācīju Aizkraukles Kuršos ar šo pašu darbinieku 15.04.2023 .Biju veikalā šis pats darbinieks gāja pa veikalu bļaustīdamies manāmi iereibis un bij izģerbies ar pliku augšdaļu. Laikam bij kaut kāda svētku svinēšana. Stāvēja visi darbinieki barā. Veikala vadītāja tika ņemta klēpī un apgrābstīta no visām malām neskatoties uz to ka veikalā bij klienti.